Dün Fiskobirlik'in adını ağızlarına almayanlar, bugün başına geçmek için kavga yapıyor...  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Dün Fiskobirlik'in adını ağızlarına almayanlar, bugün başına geçmek için kavga yapıyor...

Dün Fiskobirlik'in adını ağızlarına almayanlar, bugün başına geçmek için kavga yapıyor...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.02.2021
Dün Fiskobirlik'in adını ağızlarına almayanlar, bugün başına geçmek için kavga yapıyor...
- A +

 Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, 2007 yılında Fiskobirlik’i 140 milyon TL borçla aldıklarından bahsetti. Kimsenin kurumun adını ağzına almadığını belirterek, ”Bugün gelinen noktada borcu olmayan ve yükselişte bir kurum var. Şimdi FKB’nin başına biz gelelim kavgasını yapıyorlar” şeklinde açıklama yaptı.

Bayraktar, oldukça sert açıklamalarda bulundu. Kendisi ve FKB ile ilgili kamuoyunda çıkarılan söylentilere açıklık getirdi. Bayraktar, “Asıl bütün kavga 2007 yılında 140 milyon lira borçla aldığımız Fiskobirlik bugün borçsuz. Yükselişte biz niye bu kurumun başında değiliz. Biz niye idare etmiyoruz, batı bölgesinden bir kişi niye kurumun başında kavgasıdır” dedi.

FKB Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Fiskobirlik’in son 5 yıldır kendi parasıyla fındık alımı yaptığını da vurguladı. Bayraktar, ”Hem fındık alımında, hem de mamul madde üretiminde geçen yılı geçtik. Pandemiye rağmen çalışma süremizi artırdık” şeklinde konuştu.

FKB Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, birliğin kooperatiflerinin tüm Karadeniz bölgesinde bulunduğunu da belirtti. “Bu yıl Giresun, Ordu ve Sakarya da toplamda 24 milyon liralık yatırım yapmışız. Şu anda kar ediyoruz. Şimdi ortada kar eden borcu olmayan ve her gün yükselişte olan bir Fiskobirlik var. Burada batıdan bir insan niye var diyorlar. Bu insanlar Fiskobirlik’in borcu varken ortalıkta yoklardı. Bizi eleştirenler samimi değiller“ dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.