AKÇAKOCA - DÜZCE YOLUNDA POLİS KOVALAMACASI...  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
AKÇAKOCA - DÜZCE YOLUNDA POLİS KOVALAMACASI...

AKÇAKOCA - DÜZCE YOLUNDA POLİS KOVALAMACASI...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.01.2021
AKÇAKOCA - DÜZCE YOLUNDA POLİS KOVALAMACASI...
- A +

Sokağa çıkma izni olmayan yolcuyu taşırken polisten kaçan taksi sürücüsü cezadan kurtulamadı

D-655 Düzce’ Akçakoca yolunda,  sokağa çıkma izni olmayan yolcu taşıyan taksi sürücüsü, polis denetiminden kaçmaya çalışırken ekiplerin kovalamacası sonrasında yakalandı. Taksici, “Müşterim buradan dön dedi. Ben de müşterimin dediğini yaptım“ diyerek kendini savundu. Uygulamadan kaçan taksici ve yolcuya cezai işlem uygulandı

 Düzce'de sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Akçakoca - Zonguldak-Düzce D-655 karayolunda Düzce Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince uygulama gerçekleştirildi. Sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında sokakta olan araçlara yönelik yapılan uygulamada otomobiller tek tek denetlendi.

TAKSİCİ İLE POLİSLER ARASINDA KOVALAMACA YAŞANDI

Bu esnada polis ekiplerinin denetimi esnasında bir taksici uygulamayı görür görmez, geldiği istikamette geri geri giderek uygulamadan kaçmak istedi. Polis ekiplerinin dikkati sonrasında yapılan kovalamaca ile taksi yakalandı.

"MÜŞTERİMİN DEDİĞİNİ YAPTIM"

Uygulama noktasına geri getirilen taksiciye neden kaçtığı sorulunca "Müşterim buradan dön dedi. Ben de müşterimin dediğini yaptım. Herhangi bir evrak eksikliğim yok" dedi. Yapılan kontrollerde araç içerisinde bulunan S.D'nin sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında izni olmadığı tespit edilerek 3 bin 469 lira cezai işlem uygulandı.

Ayrıca araç sürücüsüne polis denetiminden kaçmak, ters şeritte gitmek suçlarından cezai işlem uygulandı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.