VATANDAŞLARIMIZIN GÜVENLİĞİ İÇİN DENETİMLERİMİZ DEVAM EDECEK  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
VATANDAŞLARIMIZIN GÜVENLİĞİ İÇİN DENETİMLERİMİZ DEVAM EDECEK

VATANDAŞLARIMIZIN GÜVENLİĞİ İÇİN DENETİMLERİMİZ DEVAM EDECEK

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.01.2021
VATANDAŞLARIMIZIN GÜVENLİĞİ İÇİN DENETİMLERİMİZ DEVAM EDECEK
- A +

 Düzce İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri toplu taşıma ve servis araçlarına yönelik denetim gerçekleştirdi. Eksiklikleri olan araçlara cezai işlem uygulandı.

 Düzce İl Jandarma Komutanlığı, Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı, Jandarma Trafik Timleri,  "Trafikte Her Yıl Daha İyiye” sloganı doğrultusunda, toplu taşıma ve servis araçlarını denetledi. Düzce İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada, “Düzce ili genelinde vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamında seyahat etmelerini sağlamak,  can, mal kaybının, en aza indirilmesi, trafik, yol güvenliği sağlamak maksadıyla, toplu taşıma araçları ile işçi ve personel servis taşımacılığı yapan araç ve sürücülerine yönelik özel denetim gerçekleştirdi” denildi.

Yapılan açıklamada ayrıca, “Jandarma Trafik Timleri, yapılan denetimlerde yetki ve özel izin belgesi almadan ve kış lastiği takmadan taşımacılık yapan araç sahiplerine; mesleki yeterlilik belgesi ve psikoteknik belgesi almadan faaliyet gösteren şoförlere ve araç sahiplerine eksikliklerini tamamlamaları konusunda gerekli uyarılar yapılarak, kurallara uymayan araç sürücülerine trafik idari para cezası uygulandı” denildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.