Melih Gökçek ve eşi Nevin abla koronavirüs aşısı oldu  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Melih Gökçek ve eşi Nevin abla koronavirüs aşısı oldu

Melih Gökçek ve eşi Nevin abla koronavirüs aşısı oldu

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.01.2021
Melih Gökçek ve eşi Nevin abla  koronavirüs aşısı oldu
- A +

Akçakoca damadı Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek koronavirüs aşısı oldu. Sağlık çalışanı ya da 85 yaş üstü olmayan Gökçek'in aşı olabilmesi ise tepkilere neden oldu.

  Çinli Sinovac şirketinin ürettiği CoronoVac aşısının 3 milyon dozluk ilk partisinin Türkiye'ye gelmesinin ardından aşılama süreci başladı. Başta sağlık çalışanları olmak üzere şimdiye kadar yaklaşık 1.2 milyon kişi aşı oldu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca aşılamanın 4 ayrı aşamada yapılacağını açıkladı. Buna göre içinde olduğumuz birinci aşamada ilk olarak sağlık çalışanları, bakım evlerinde kalanlar ve 65 yaş üstü bireyler aşılanacak. 1. aşamada halihazırda ise sadece 85 yaş ve üzeri kişilerin aşılanmasına devam ediliyor.

AK PARTİLİ VE MHP'Lİ VEKİLLER AŞI OLDU

Aşılama sürecinde bazı isimlerin kriterleri karşılamamasına rağmen aşı olması vatandaşların tepkisini çekti. AK Partili ve MHP'li bazı milletvekilleri sosyal medyadan aşı oldukları görüntüleri paylaşmıştı. AK Parti MKYK üyelerinin de aşı olduğu iddiaları günlerce konuşulmuştu.

Bu isimlere son olarak eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek katıldı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Gökçek eşiyle beraber koronavirüs aşısı olduğunu açıkladı. 85 yaş üzeri ve sağlık çalışanı olmayan Gökçek'in aşı olabilmesi ise sosyal medyada tepkilere neden oldu.

 

Yorumlar

Yorumlar
Melih beyin kayınvalidesi 105 yaşında ve yanında bakıcı kadın var Akçakocada kendi evinde bakıcısı ile birlikte kalıyor.Melih bey arada sırada Akçakocaya gelir kayınvalidesini sadece ziyaret eder.Kayınvalidesinin yanında kalmaz.Çünki Melih beyin Akçakocada kendi evi var.En sağlıklı bilgidir.
Biraz araştır öyle haber yap diyeceğim ama her zamanki gibi boşusun.zerre kadar sevmem bu gokcegi ama haksız yere falan aşılandığı yok .eşinin annesi 85 yaşında ve melih gökçeğin evinde kalıyor. Prosedür gereği aynı evde kalanlarda yaşa bakmaksızın aşılanıyor. Biraz araştırın haberci olan sizsiniz biz değil