DÜZCE’DE MUTASYONLU KORONAVİRÜS VAKASI  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
DÜZCE’DE MUTASYONLU KORONAVİRÜS VAKASI

DÜZCE’DE MUTASYONLU KORONAVİRÜS VAKASI

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.01.2021
DÜZCE’DE MUTASYONLU KORONAVİRÜS VAKASI
- A +

 Düzce’de, karantina altında tutulan ve mutasyona uğramış koronavirüs tespit edilen bir kişi ağrılarının artmasının ardından hastaneye kaldırıldı.

 Danimarka’dan geldikten sonra yapılan testlerinde mutasyona uğramış koronavirüs tespit edilen ve Avni Akyol Yurduna yerleştirilen kişiler İl Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekiplerince yakından takip ediliyor.

Düzce’de ilk mutasyona uğramış koronavirüs vakası olma özelliği taşıyan kişilerin tedavileri Avni Akyol yurdunda yapılıyor. Sabah saatlerinde yurtta gözlem altında bulunan ve ismi açıklanmayan bir kadın, ağrılarının artmasının ardından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Servisine kaldırıldı. Hastalığın 12’nci gününde bulunan ve genel durumunun iyi olduğu öğrenilen kadın hastaneye yürüyerek girdi. Ekipler mutasyona uğramış koronavirüs taşıyan hastayı Pandemi servisine getirdikten sonra Ambulans içerisinde detaylı temizlik yaptı.

Her şeyin kontrol altında olduğunu belirten İl Sağlık Müdürlüğü kaynakları, vatandaşların belirlenen kurallara uymaları için azami dikkati göstermelerini istedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.