Kılıçdaroğlu'ndan sürpriz ziyaret...  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Kılıçdaroğlu'ndan sürpriz ziyaret...

Kılıçdaroğlu'ndan sürpriz ziyaret...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -20.01.2021
Kılıçdaroğlu'ndan sürpriz ziyaret...
- A +

 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kocaeli, Sakarya ve Düzce’ye günübirlik gezi düzenledi. Basına kapalı yapılan toplantılarda Kılıçdaroğlu’nun son gelişmeleri değerlendirdiği öğrenildi.

Gezisinin ilk durağı İzmit olan Kılıçdaroğlu burada İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile CHP parti üyeleri ile buluştu.

İzmit ziyaretinin ardından Sakarya iline geçen Kılıçdaroğlu, burada özel bir otelde yaklaşık iki buçuk saat süren toplantıda,  CHP üyeleri ile bir araya geldi.

 Akşam saatlerine doğru Sakarya’dan Düzce’ye gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  burada da basına kapalı olan bir toplantı gerçekleştirdi.

Konsopa otelde düzenlenen toplantıda son dönemde yaşanan gelişmeler, Millet ittifakı ile ilgili merak edilenler,  yeni bir ittifak girişiminin olup olmayacağı gibi partililerin merak ettiği  sorular açık bir şekilde Kılıçdaroğlu'na sorulduğu öğrenildi. 

Alınan bilgiye göre, Kılıçdaroğlu'nun basına kapalı olarak düzenlenen toplantının ardından basın mensuplarına açıklama yapacağı bilgisi verildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.