DÜZCE, AKÇAKOCA’YI DEFTERDEN SİLDİ Mİ?   - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
DÜZCE, AKÇAKOCA’YI DEFTERDEN SİLDİ Mİ?

DÜZCE, AKÇAKOCA’YI DEFTERDEN SİLDİ Mİ?

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.01.2021
DÜZCE, AKÇAKOCA’YI DEFTERDEN SİLDİ Mİ?
- A +

 40 kişilik asil il yönetimine hiç bir  Akçakocalının girememesi AK Parti’nin Akçakoca siyasetinin sorgulanmasına yol açarken, ilçe başkanı Esvet Sarıoğlu’nun üstü kurul delegesi seçilmesi ise, Sarıoğlu’nun, ‘ Sadece Kendisine Müslüman’ yorumlarının yapılmasına neden oldu.

AK Parti’nin ilk 15 yılında Bakan, Milletvekili ve  İl Genel Meclis Başkanı çıkarmayı başaran  Akçakoca siyaseti, bugün yapılan il kongresinde açıklanan 40 kişilik il yönetimi listesine tek bir isim dahi yazdıramaması,  AK Parti’nin Akçakoca’yı defterden sildiği yorumlarına neden oldu.

 PERŞEMBE’NİN GELİŞİ ÇARŞAMBA’DAN BELLİYDİ

Esvet Sarıoğlu’nun ilçe başkanı seçildiği son kongrede yaptığı konuşmada baklayı ağzından çıkaran AK Parti Düzce milletvekili Fahri Çakır, Akçakoca Belediyesini MHP adayı Okan Yanmaz’a kaptırmaları nedeniyle Akçakoca halkını cezalandırdıklarını söylemiş, bunu da“ Akçakoca, AK parti demediği için hizmet gecikmeli geliyor” sözleriyle  ifade etmişti.

SARIOĞLU KENDİNE Mİ MÜSLÜMAN!?

40 kişilik  AK Parti il yönetimi listesine hiç kimsenin ismini yazdırmayı başaramayan AK Parti Akçakoca ilçe başkanı Esvet Sarıoğlu’nun kendisini üstü kurul delegesi yazdırmasını değerlendiren AK Parti’ye yakından kaynaklar,  Düzce siyasetinin Esvet Sarıoğlu’nun ağzına bir parmak bal çalındığını ve Sarıoğlu’nun ‘ kendisine Müslüman ‘ gibi davrandığı yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Yorumlar

Yorumlar
akçakocalı 20.01.2021 - 10:04:29
teşkilat bitmiş. adamdaki tipe bak. bunun akçakocaya ne faydası olur. sığırlar.......
yazıklar olsun 19.01.2021 - 23:09:10
hiç de şaşırtıcı bir durum değil. akp adına yakışanı yapmış ve her konuda olduğu gibi bu konuda da adaletini göstererek en büyük ilçesinden temsilci almamıştır. akp'ye oy veren akçakocalılar bir düşünsünler bakalım. verdikleri oylar ne işe yarıyor? milletvekili yok, belediye başkanı yok derken bırak türkiye'yi kendi ilinde, kendi partisinde bile bir temsilcisi yok.
olması gereken 19.01.2021 - 22:56:08
bu durumda olması gereken akp akçakoca teşkilatının "bizi yok sayıyorsanız, biz de yokuz" diyerek istifa etmesidir. 20 yıldır biz yaptık oldu zihniyetine mahkum olan akçakoca'nın sesini duyurması gerekir.
Ha şunu bileydiniz.Daha Akçakocalı işin farkında değil.Adam ileriye oynuyor.Akçakoca kimsenin umurunda değil.Zamanla göreceksiniz.
Akçakoca yı her alanda silmişler. Çıban başı polarak görüyorlar düzcede. Çekemiyorlar Akçakoca nın ön planda olmasını. Bürokraside de öyle maalesef. Esvet başkan da kendisini işaret ederek hep Akçakoca dan bir vekiil olması lazım diyerek kendisine yatırım yapıyor. Böyle gitmez. Akçakoca nın siyaseti birokasisi STK sıyla düzce nin bu tavrına yeter demesi lazım. Yoksa düzcenin en mahrumiyet ilçesi olacaz. Yığılca bile bizi ha geçti geçecek!