ALAYI SESSİZ!  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
ALAYI SESSİZ!

ALAYI SESSİZ!

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.01.2021
 ALAYI SESSİZ!
- A +

Düzce İl Genel Sekteri Hayri Şen’in,  AK Parti ve MHP İl Genel Meclis Üyelerinin de sessiz kalması nedeniyle İl Özel İdaresi’nde çalışan bazı kişilere mobing uyguladığı iddiası ortalığı karıştırdı.

Alınan bilgiye göre, Genel Sekreter Şen’in güvenlik görevlilerinin yapması gereken bazı işleri bayan çalışanlara yüklediği iddia ediliyor.

Düzce İl Genel Sekreteri Hayri Şen, Düzce İl Özel İdaresi’nde büro görevi yürüten bazı personellere mobing uyguluyor. Pandemi nedeniyle İl Özel İdare binasına girilirken vatandaşların ateşlerinin ölçülmesi ve bu işlemin ise normal şartlarda güvenlik görevlilerince yapılması gerekiyor. Ancak Şen, bazı personelleri giriş kapısına göndererek ateş ölçtürmekte kullanıyor. Yine iddialara göre tamamen mobing amaçlı yapılan bu uygulama personeller arasında da rahatsızlığa neden olmaya başladı.

AK Parti ve MHP Meclis Gurubu ile  Memursen Neden Sessiz?

Genel sekreter Hayri Şen’in mobing uygulamasına İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ile Cumhur İttifakının iki partisi olan AK Parti ve MHP meclis üyeleri sessiz kalırken, kurumda yetkili olan  Memursen sendikası ise mobing uygulamasına itiraz etmiyor.

Bu durum çalışanların büyük tepkisine neden oluyor.

Yorumlar

Yorumlar
Memursen mi ne iş yapar.Ballı maaş