SAKARYA-DÜZCE- AKÇAKOCA DAYANIŞMASI  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
SAKARYA-DÜZCE- AKÇAKOCA DAYANIŞMASI

SAKARYA-DÜZCE- AKÇAKOCA DAYANIŞMASI

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.01.2021
SAKARYA-DÜZCE- AKÇAKOCA  DAYANIŞMASI
- A +

 Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Düzce Belediyesi Basın müdürlüğü görevine getirilen Elife Özerçetin’in makamında bölgesel sorunlar ile basının bölgesel anlamdaki sorunları ve çözüm önerileri konusunda istişarede bulundular.

 Düzce Belediye Başkanlığı  Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü görevine getirilen Elife Özerçetin’in makamında bir araya gelen Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF)Genel Başkan Yardımcısı Sezai Matur ile Düzce Gazeteciler Cemiyeti (DGC)Başkanı Erol Tayhan, beraberindeki bir gurup Sakaryalı ve Düzceli gazeteciler Düzce Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde toplanarak öncelikle yeni göreve getirilen Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Elife Özerçelik’e başarılar dilediler.

SAKARYA VE DÜZCE GAZETECİLERİ BİRARADA

Sakarya ve Düzceli Gazeteciler her iki ilin cemiyet başkanları ile birlikte gerek bölgesel anlamda gerekse Sakarya ve Düzce’nin medyadaki mesleki konularda zaman zaman bir araya gelerek istişarede bulunma kararı aldılar. Her iki ilin ortak kültürel ve sosyal yapısına dikkat çeken iki cemiyet başkanı ve gazeteciler “10 Ocak bir anlamda gazetecilerin dayanışma ve güç birliği sağlamaları anlamı taşır. Bu anlamlı günde dayanışmayı sergilemekte bize düşer” dediler.

HANGİ GAZETECİLER HAZIR BULUNDU

Sakarya’dan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan Yardımcısı Sezai Matur başta olmak üzere Sakarya Radyo Televizyon Yayıncıları Dernek Başkanı Remzi Adıyaman, Televizyoncu Oktay Sarı ile Düzce’den Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ile Oxijen Medya’dan Nevzat Cingirt ve Yeni Akçakoca Haber Yazı İşleri Müdürü Tuncay Türkgülü ve Düzce Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Elife Özerçelik hazır bulundu.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ve Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ve katılımcılar bu tür “buluşmaların zaman zaman yapılmasının bölgesel anlamda basının ve basın mensuplarının dayanışması, sorunların giderilmesi açısından önem arz ettiğini dile getirdiler.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.