AKÇAKOCA’DAN OVACIK’A İYİLİKLER SERTİFİKASI  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
AKÇAKOCA’DAN OVACIK’A İYİLİKLER SERTİFİKASI

AKÇAKOCA’DAN OVACIK’A İYİLİKLER SERTİFİKASI

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.01.2021
AKÇAKOCA’DAN OVACIK’A İYİLİKLER SERTİFİKASI
- A +

 Fark Yaratan İyilikler Sertifikası kargo ile Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'e  gönderildi.

Akçakoca ilçesinde faaliyet gösteren kısa adı Dohaycan Olan Doğa, Hayvan, İnsan, Hepsi Can Derneği, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Sokak hayvanlarına kaynak yaratmak için araç satmasından çok etkilendi ve kendisine FARK YARATAN İYİLİKLER SERTİFİKASI vermeye karar verdi.

 

Whatsaap üzerinden Belediye Başkanı Sarıgül ile görüşen dernek başkanı Derya Çolpan "sokak hayvanları birçok belediye tarafından ölüme ve açlığa terk edilirken, sizin  araçlarınızı satarak kaynak yaratmanız bizleri çok duygulandırdı.  Bu davranışınız, insanlığa ve iyiliğe dair bize umut verdi. Bu umudu çoğaltmak ve herkese örnek olması için size nacizane FARK YARATAN İYİLİKLER SERTİFİKASI göndermek istedik. Arkadaşlarımızla  Sizi tebrik etmek için burada bir araya geldik. Çalışmalarınızı takip etmeye devam edeceğiz. Davranışınızın diğer belediyelere örnek olmasını diliyor ve size teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Başkan Sarıgül " Yaptığım şeyi büyütmeye gerek yok, sokak hayvanları için yapılması gerekeni, görevimi yaptım" dedi. "Ovacıkta bu çalışmalar geç başladı maalesef. Sizler gibi gönüllüler önceden burada yoktu, şimdi burada hayvanseverlerle böyle bir çalışma başlattık, inşallah diğer eksiklerimizi de tamamlayacağız" dedi.

 

Başkan Sarıgül Ovacık'da sokak hayvanlarının  tedavisi, kısırlaştırılması ve beslenmelerinin devamı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz, bu konuda verilecek desteklere açığız" dedi.

Yorumlar

Yorumlar
akçakocalı 14.01.2021 - 10:47:36
komünler... birbirini bulmuş....boş gezenin boş işleri.