Cumhurbaşkanı'ndan flaş açıklama; Kısıtlamaları kademeli kaldıracağız  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Cumhurbaşkanı'ndan flaş açıklama; Kısıtlamaları kademeli kaldıracağız

Cumhurbaşkanı'ndan flaş açıklama; Kısıtlamaları kademeli kaldıracağız

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.01.2021
Cumhurbaşkanı'ndan flaş açıklama; Kısıtlamaları kademeli kaldıracağız
- A +

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; "Aldığımız tedbirlerle salgının artış hızını gözle görülebilir şekilde azaltmayı başardık. Vaka sayısının belirli sayının altına düşmesiyle birlikte elbette kısıtlamaları kademeli olarak azaltacağız'' dedi. 

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan yeni yılın ilk kabinesi sona erdi. Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbir ve kısıtlamaların değerlendirildiği toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulunuyor.

Erdoğan; "Aldığımız tedbirlerle salgının artış hızını gözle görülebilir şekilde azaltmayı başardık. 83 milyon hep birlikte gayret göstermemiz gerekiyor. Tedbirlerin faaliyetlerine ara verilen esnaf, öğrenci, çalışanlarımız başta olmak üzere vatandaşlarımızın üzerinde yol açtığı sıkıntıları yakınen biliyoruz. Bu soruna kalıcı çare bulana kadar hayatımızı kendimizi salgından koruyacak tedbirlerle sürdürmeye mecburuz. Temizlik, maske ve mesafe bu tedbirelrin başında geliyor. Vaka sayısının belirli sayının altına düşmesiyle birlikte elbette kısıtlamaları kademeli olarak azaltacağız'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.