AKÇAKOCA - DÜZCE YOLUNDA POLİS 2 SİLAH YAKALADI  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
AKÇAKOCA - DÜZCE YOLUNDA POLİS 2 SİLAH YAKALADI

AKÇAKOCA - DÜZCE YOLUNDA POLİS 2 SİLAH YAKALADI

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.01.2021
AKÇAKOCA - DÜZCE YOLUNDA POLİS 2 SİLAH YAKALADI
- A +

Akçakoca Düzce yolunda   polis ekiplerinin 'dur' ihtarına uymayan otomobil sürücüsü, kovalamaca sonrasında yakalandı. Otomobil içerisinde 2 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilirken, 4 şahıs hakkında da idari para cezası uygulandı. Muayenesi ve sigortası olmayan otomobil ise trafikten men edildi. 

  Düzce Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, kısıtlama kapsamında Akçakoca Düzce yolu Çamköy Kavşağında uygulama gerçekleştirdi. Uygulamayı fark eden S.M. idaresindeki 16 ACH 3402 plakalı otomobil, polisin 'dur' ihtarına uymadı. Akçakoca yönünden Düzce istikametine doğru hızla kaçmaya başlayan otomobil, kovalamaca sonrasında içerisindeki 4 şahıs ile birlikte yakalandı. Otomobil içerisinde yapılan aramada 2 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Yapılan kontrollerde ise otomobilin muayene ve sigortasının olmadığı, daha önce 2 kez tutanak tutulduğu ve tekrar yapılmadığı belirlendi. Araç trafikten men edildi. Şahısların da sokağa çıkma kısıtlamasında izinsiz oldukları tespit edildi. 

  Araç sürücüsü S.M. ile birlikte araçta bulunan H.M., D.S. ve A.N.'ye Düzce İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı gereğince 3 bin 150’şer TL idari para cezası uygulandı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.