Düzcespor’a destek, şimdi değilse ne zaman!  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Düzcespor’a destek, şimdi değilse ne zaman!

Düzcespor’a destek, şimdi değilse ne zaman!

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.01.2021
Düzcespor’a destek, şimdi değilse ne zaman!
- A +

 3.Lig 4. Grupta mücadele eden  Düzcespor, Lig’in ilk yarısında 16 maçta 29 puan toplayarak 4. sırada yer aldı.

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen kırmızı lacivertliler ara transfer döneminde yapılacak nokta transferler ile kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor. Ancak bunun için ise Düzcespor yönetimine söz verilen mali desteğin yerine getirilmesi gerekiyor.

Sezona şampiyonluk parolası ile giren Düzcespor takımı,  pandemi koşulları nedeni ile istediği sonuçları alamasa da,  ligin ilk yarısında oynadığı 16 maçta 8 galibiyet 5 beraberlik ve  3 mağlubiyet ile 29 puan toplayarak şampiyonluk potası içinde yer almayı başardı.

Korona virüse yakalanan futbolcuların  3 hafta sahalardan uzak kalması nedeniyle takımın form grafiğinde iniş çıkışlar yaşanması, kimi iç saha maçlarımız ile bazı deplasman maçlarında hesapta olmayan puan kayıplarımıza neden oldu. Şimdi bu kayıpları telafi zamanı…

 Ligin devre arasından yararlanarak ikinci yarı için iyi bir hazırlık dönemi geçirmek isteyen teknik heyet, Gökhan Kapoğlu başkanlığında ki yönetime rapor vererek  kaybettiği puanları Lig’in 2. Yarısında telafi etmek için takımın ihtiyacı olan mevkilere oyuncu transfer etmek istiyor.

ŞİMDİ DESTEK ZAMANI

Düzcespor, ara transfer döneminde kadrosuna takviye yapmak istiyor. Bunun için kulübün ek finansmana ihtiyacı var. Belediye Bakanı sayın Faruk Özlü başta olma üzere takıma mali destek sözü veren iş adamlarının, Düzce’nin anlı şanlı Sivil Toplum Örgütlerinin  verdikleri sözü yerine getirmeleri gerekiyor.

Kapoğlu ve ekibi, pandemi nedeniyle yaşanan sıkıntılara rağmen, takımın geçmiş dönemlere ait 6 milyon lirayı aşan borcunu ödediği gibi, zirveye oynayan bir takım kurdu.

Bundan sonra yerel yöneticiler ve siyasetçilere düşen, bu başarılı kulübe destek olmak ve ligin ikinci yarısını lider kapatarak Düzce’yi her açıdan bir üst lige yükseltmek.

O SENE BU SENE  

Şehrin yerel yöneticileri, iş adamları, meslek odaları ve siyasetçileri…

Şimdi sıra sizde! Takıma sahip çıkın, on binlerce taraftarın gönlünü alın. Düzce’ye sınıf atlatın.

Sizi İzlemeye Devam Ediyoruz…

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.