KESKİN TEK ADAY, KONGRE 15 OCAK'TA  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
KESKİN TEK ADAY, KONGRE 15 OCAK'TA

KESKİN TEK ADAY, KONGRE 15 OCAK'TA

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.12.2020
KESKİN TEK ADAY, KONGRE 15 OCAK'TA
- A +

AK Parti Düzce il yönetim kurulu, Mustafa Keskin başkanlığında olağanüstü toplanarak kongre takvimini kesinleştirdi. Kongreye Mustafa Keskin’in tek aday katılması

Toplantıda, 15 Ocak 2021 cuma günü il kongresi yapılması için resmi karar alındı. Kongre Bahçeşehir'deki Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak.

Edinilen bilgiye göre, AK Parti Genel Merkezi, Düzce teşkilatının kongresinin yapılması için onay verdi. Kongre günü, il yönetimi tarafından belirlenerek genel merkeze gönderildi.

Yapılan istişareler sonrası hafta sonları uygulanan sokak kısıtlamasını da hesaba katan AK Parti Genel Merkezi ile AK Parti il yönetimi, Mustafa Keskin başkanlığındaki Düzce Olağan İl Kongresi’nin, 15 Ocak Cuma günü toplanmasına karar verdi.

Alınan bilgiye göre, 15 Ocak tarihinde toplanacak olan il kongresiyle ilgili ayrıntılı bilgilendirmenin önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı ise gelen son dakika bilgileri arasında.

 KESKİN'LE DEVAM

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin kongreye tek aday olarak girecek. Genel Merkez tarafından desteklenen Keskin'in kongrede yeni bir yönetim listesi oluşturması ve sürpriz isimleri listeye alması bekleniyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.