İNCE CHP'Yİ DÜZCE'DEN ELEŞTİRDİ...İKTİDAR OLAMAYA NİYETLERİ YOK!  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
İNCE CHP'Yİ DÜZCE'DEN ELEŞTİRDİ...İKTİDAR OLAMAYA NİYETLERİ YOK!

İNCE CHP'Yİ DÜZCE'DEN ELEŞTİRDİ...İKTİDAR OLAMAYA NİYETLERİ YOK!

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.12.2020
İNCE CHP'Yİ DÜZCE'DEN ELEŞTİRDİ...İKTİDAR OLAMAYA NİYETLERİ YOK!
- A +

CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'nın ardından, parti yönetimine sert eleştiriler yönelterek, '1000 günde Memleket Hareketi' adı altında yeni bir oluşum başlatan eski Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Düzce’de esnaf gezisi yaptı.CHP' yönetimini eleştidi.

 Muharrem İnce ‘Memleket Hareketi’ gezileri kapsamında Düzce’yi ziyaretti. Kent merkezini gezen, esnafı ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden İnce gazetecilere açıklamalarda bulundu. İnce daha sonra Düzce’den ayrıldı. Yeni bir hareket başlattıklarını belirten İnce şu ifadelere yer verdi. 

“Bizim bir büyük şemsiye kurmamız lazım. Bu büyük şemsiyenin altında ülkücüler,  sosyal demokratlar olmalı, muhafazakârlar olmalı, Sünniler olmalı ve aleviler olmalı herkes olmalı. Memleket bir uçurumun başında duruyor.  Bu memleketi bu uçurumun kenarından çekip almamız gerekiyor. Üreten bir Türkiye oluşturmamız lazım. Üreten bir Türkiye için de çiftçisinin desteklenmesi lazım, sanayicisinin desteklenmesi lazım.  İktidar desteklemek yerine sarayda yaşıyor.  Muhalefet de kendi halinden memnun, onların da iktidara gelmek gibi bir derdi yok. Bizim hedefimiz 50+1 almak. 50+ 1 hedef alarak yola çıkacağız. 15 gün bir ara vermiştik şehir gezilerimize bugün Düzce’den tekrar başlıyoruz. Biz 48 vilayeti gezdik. Kısa sürede 81 vilayeti gezmiş olacağız.

Biz de asgari ücreti yolda öğrendik. İşin açıkçası açıklamayı yapan Bakanı 2 bin 825 TL ile bir ay geçindireceksin ay sonunda tekrar konuşacaksın.”

 CHP’DE YAŞANAN TECAVÜZ VE TACİZ SKANDALLARINI DEĞERLENDİRDİ

CHP’de son dönemde yaşanan tecavüz ve taciz skandalları ile ilgili olarak da konuşan İnce “Ben CHP’de haftalık skandallar eksik olmuyor demiştim. Ama 3 günde bire düşürdü arkadaşlar. Allah selamet versin” dedi. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.