Back To Top
Sapık komşu kodesi boyladı

Sapık komşu kodesi boyladı

 - 16 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -18.07.2013
Sapık komşu kodesi boyladı
- A +

Komşusunun küçük kızına cinsel tacizde bulunan M.D kodesi boyladı...

 

Akçakoca’da meydana gelen cinsel istismar olayında, komşusunun 10 yaşında ki kızını taciz ettiği iddia edilen M. Demircioğlu isimli şahıs yakalandı. Şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

Edinilen bilgilere göre, Akçakoca’da meydana gelen olayda M.D. isimli şahıs komşusunun 10 yaşında ki kızı E.V’yi para vererek kandırmaya ve küçük yaştaki kız çocuğun  vücudunun değişik yerlerini elleri ile taciz etmeye başladı.

 

Durumu fark eden E.V’nin ailesi tacizci komşuyu uyardı. Bir süre sonra tekrar cinsel tacize başlayan M.Demircioğlu’ndan  şikayetçi olan aile savcılığa başvurdu. Polis tararfından yakalanan tacizci komşu M.D  poliste yapılan ilk sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Bolu cezaevine gönderildi.

Yorumlar

Yorumlar
recep arslan 25.07.2013 - 13:31:09
arkadaşlar ortada sadece iddalar var bu haberin yalan oldugu ancak mahkeme bitince ortaya cıkacak. ayrıca bu haber delilsiz yapılan bir suçlama niteliğindedir haberi yapan arkadaşa da gereken idari yollar aranacaktır. artı parantez akıl almak isteyenler olursa bana ulaşsın bi bakalım kimmiş bu kişiler burdan beri atıp tutması kolay geliyor daha ismini yazmaya bile çekinen arkadaşlara (([email protected])) belki ismi gözükecek diye çekinmeden yazar arkadaşlar bekliyorum.
anlatın o zaman şu işin aslını ! bilelim ! sizde düzgün gazetecilik yapın..
Lan nasıl bi şey anlamadım uyarmışta para veriyomuşta ne yani paralar suyunu çekincemi şikayet etmek akıllarına gelmiş hem uyarmakta nedir tacizde uyarmak mı olur saçmalık ne biçim haber sitesi lan bu Yalan haber bu inanmayın işin aslı böyle değil...!
ulan mahkeme tarihi belirli değilken bunlar çıkarıldığı mahkeme demiş bu nasıl bir yalancılık bu nasıl bir ş........... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bana bakın lan k....... asılsız bir haber ve iftira bir suç bu madem akçakocada yaşıyorsunuz öğrenin ozaman neyin ne olduğunu bilip bilmeden de isanlara hakaretler yağdırıp suçlamayın...!!! asılsız olsa iftira olsa adam neden tutuklanmış diyen arkadaş sonuçta ortada bir şikayet ve bir ifade yazılı olarak duruyor.
Ahmet bey HAKLISNIZ!! olayı kimse bilmyor, herke habere göre yorum yapıyor. ARKADAŞLAR HABER ASILSIZ DIR !! İnanmayın AKÇAKOCA iftira atmaz diyosunuz ama bazı insanları atatı işte onlarında cezasını verecek HAKİM siz değillll !!
RAMAZANDA ASACAN BUNLARI BASKA.İLCEDE YAPSALAR NORMAL DERLER AKCAKOCADA BUNLAR OLMAZ
komşuyu uyarmakmı onun ailesindede iş yok muş onu varya öğrendiyim anda neyse ramazan ramazan kötü kötü konuşmayayım inşallah ceza evinden çıkamaz pis yaratık
mübarek ramazan ayında böyle bir şey yapılır mı, vay utnmaz
ılyas demirçi yorum atmışsın muti denen arkadaşa adam habere göre yorum yapmış eğer haber asılsızsa git haberi yapandan hesap sor ki asılsız olsa iftira olsa adam niye tutuklanmış kımse kımse akçakocada böyle bi iftira atmaz bü güne kadarda böyle bişe duyulmadı sen akıllı ol aklını alırım senin.
.vay sapık vay
Muti isimli şahış sen kimsin de !! icabına bakıyosun konuyu öğren bu yalancı haberlere inanma ondan sonra pişman olacağın işler yapma !
ahmet 18.07.2013 - 23:22:54
olayın mahiyetini bilmeden yorum yapan arkadaşlar sizleri şiddetle kınıyorum, olayı araştırın ona göre yorum yapın, sen muti ben verecem ismini cismini gel ne yapabileceksin bakalım hodri meydan
böyle alçakları ismini ve fotoğrafını da koyup teşhir etmek lazım
Fatma 18.07.2013 - 19:36:32
vay şerefsiz! Alçak herif.. Boşuna dememişler ev alma komşu al diye...
Muti 18.07.2013 - 19:33:30
kimmiş bu alçak, ismini ve mahallesinide yaz da icabına bakalım