18 Çuval Fındık Çaldılar… Pişman Olup Geri Getirdiler…  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
18 Çuval Fındık Çaldılar… Pişman Olup Geri Getirdiler…

18 Çuval Fındık Çaldılar… Pişman Olup Geri Getirdiler…

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.12.2020
18 Çuval Fındık Çaldılar… Pişman Olup Geri Getirdiler…
- A +

Ordu’nun Altınordu ilçesin de sokağa çıkma yasağının başladığı saatlerde bir iş yerine giren A.G. (57) ve S.D. (30), çaldıkları 18 çuval fındığı pişman olup sahibine iade ettikleri sırada polis ekiplerince yakalandı. Gözaltına alınan şüphelilere, sokağa çıkma yasağını ihlal ettikleri gerekçesiyle 3 bin 150 TL ceza kesildi.

Olay, dün saat 21.00 sıralarında Altınordu ilçesine bağlı Şirinevler Mahallesi, Ata Sanayi’nde meydana geldi. Sokağa çıkma yasağını ihlal eden A.G. ve S.D., bölgede B.A.’ya ait iş yerine girerek 18 çuval fındığı alıp kaçtı. Bir süre sonra pişman olan hırsızlar, dükkân camında yazalı telefon numarasından ulaştıkları B.A.’ya, “18 çuval fındığını çaldık. Çok pişmanız, geri getiriyoruz, polise haber verme” şeklinde konuştu.

Görüşmenin ardından şaşkına dönen iş yeri sahibi, durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbarla harekete geçen sivil polis ekipleri bölgede konuşlanırken, iş yeri sahibi de dükkan önünde beklemeye başladı.

Hırsızlar, çuvalları teslim ettiği sırada polis ekiplerince yakalandı. Gözaltına alınan A.G. ve S.D., ifadeleri alınmak üzere emniyete götürülürken, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle de kendilerine 3 bin 150 TL ceza kesildi. 18 çuval fındığını geri alan B.A. şüphelilerden şikayetçi olurken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.