23 yaşındaki Nagihan korona kurbanı...  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
23 yaşındaki Nagihan korona kurbanı...

23 yaşındaki Nagihan korona kurbanı...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -1.12.2020
23 yaşındaki Nagihan korona kurbanı...
- A +

Karasu Kızılcık mahallesinden 23 yaşındaki Nagihan Kadı, Krona virüs nedeniyle yaşamını yitirdi. Kadı 2 hafta önce 2’inci çocuğunu dünyaya getirmişti

Yakalandığı Koronavirüs nedeniyle akciğerleri bitme noktasına gelen 23 yaşındaki Nagihan Kadı dün tedavi gördüğü İstanbul'daki hastanede yaşamını yitirdi.

İki çocuk annesi Kadı'nın yaklaşık 2 hafta önce dünyaya Nehir ismi verilen bir kız çocuğu getirdiği de öğrenildi. Nagihan Kadı'nın kök hücre tedavisi için Karasu ve il genelinde kök hücre tedavisi için yardım kampanyası da başlatılmıştı.

Nagihan Kadı bugün Karasu Kızılcık Mahallesi'nde Koronavirüs tedbirleri ile toprağa verileceği öğrenildi.

Kızı Nehir Kadı’yı dünyaya getirmeden 3 gün önce korona virüse yakalanan 23 yaşındaki Nagihan Kadı, doğumdan sonra fenalaşarak yoğun bakıma alındı. Virüsün ciğerlerini sarması ile birlikte durumu daha da ağırlaşan Kadı’nın tedavisine İstanbul’da özel bir hastanede devam edildi. Yaklaşık 2 haftadır yaşam mücadelesi veren anne Kadı’nın Sağlık Bakanlığı’ndan kök hücre tedavisi için onay alınmış ve tedavisi için kampanya başlatılmıştı. Minik kızı Nehir’i kucağına alamadan yaşamını yitiren genç annenin acı vefatı, ailesi ve sevenlerini yasa boğdu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.