Parasını el aldı pisliği Akçakocalılara kaldı…  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Parasını el aldı pisliği Akçakocalılara kaldı…

Parasını el aldı pisliği Akçakocalılara kaldı…

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -30.11.2020
Parasını el aldı pisliği Akçakocalılara kaldı…
- A +

 Akçakoca  açıklarında yakalanan 30o ton hamsi yem fabrikalarına götürülmek üzere kamyonlara yüklenirken, gemilerden geriye deniz yüzeyini tamamen kaplayan pislik görüntüsü kaldı.

Deniz yüzeyinde oluşan kir tabakasının fotoğraf ve videolarını sosyal medyada paylaşan vatandaşlar, hiçbir yetkilinin denizde oluşan kirliliğe müdahale  edilmemesine tepki gösterdiler.

Balıkçı gırgırlarından hidrolik hortum  vasıtasıyla kamyon kasalarına dökülen hamsilerden süzülen yağlar deniz yüzeyinde pis bir görüntü  oluştururken, vatandaşlar  deniz ve çevre kirliliğine neden olan sorunların bir daha yaşanmaması için Akçakoca Belediye zabıtası, Akçakoca Kaymakamlığı ve ilçe tarım müdürlüğü  yetkililerden çözüm üretmelerini istediler.

Halka ucuz hamsi satmak yerine damperli kamyonlara doldurularak yem fabrikalarına gönderilen 300 ton hamsiden geriye ise, denize bırakılan pislik ile  kamyon kaslarından yollara sızan hamsi yağından başka hiç bir şey kalmadı.

Yorumlar

Yorumlar
Orçun SAMİ 30.11.2020 - 12:08:46
SORU : Görmesi gereken kişiler gördü mü acaba ??? CEVAP : Gözleri kapalı olduğu için görmemişlerdir !!!
YAZIK GÜNAH YA DENIZIMIZI PISLETMEYE KIMSENIN HAKKI YOK Allâhinizdan bulun..
Yıllardan beri değişmeyen ama ne limana ne üyelere bir faydası olmayan pislikten geçilmeyen mendirek için hiçbir yaptırımı olmayan bir su ürünleri başkanı var ya .
sad 30.11.2020 - 09:51:53
Allahın azabı gazabı, bu pisliği buraya dökenlerin ve hamsileri yem fabrikalarına peşkeş çekip neslini kurutanların üzerine olsun! hani bi su işleri başkanımıdır liman başkanımıdır nedir herşeye konuşuyordu buna niye sesi çıkmıyor ?