AKÇAKOCA'DA CORONADAN ÖLENLERİN SAYISI 12'ye YÜKSELDİ.  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
AKÇAKOCA'DA CORONADAN ÖLENLERİN SAYISI 12'ye YÜKSELDİ.

AKÇAKOCA'DA CORONADAN ÖLENLERİN SAYISI 12'ye YÜKSELDİ.

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -25.11.2020
AKÇAKOCA'DA CORONADAN ÖLENLERİN SAYISI 12'ye YÜKSELDİ.
- A +

AKÇAKOCA İLÇESİNDE SON 3 GÜNDE 4 KİŞİ KORONA VİRÜSTEN VEFAT ETTİ

 Korona virüs salgını Akçakoca’da her geçen gün katlanarak yükselmeye devam ediyor….

Son günlerde artan vaka sayılarına oranla ölüm sayılarında da artış oluştu. Bu kapsamda Akçakoca ilçe genelinde bugüne kadar korona virüsten vefat sayısı 12’ye  yükseldi.

Vatandaşların sokağa çıkmaması için alınan bir çok tedbire rağmen vaka sayılarında ki artış düşündürüyor. Alınan son bilgilere göre Akçakoca ilçesinde ölüm sayılarında da artış devam ediyor.

Akçakoca’da korona virüs teşhisi koyulan bir  çok hastanın Düzce Devlet Hastanesi yoğun bakımda tedavileri devam ederken son 3 gün içinde Akçakoca ilçe genelinde 4 vatandaşımız  korona virüsten vefat etti. Böyle Akçakoca ilçe genelinde korona virüsten ölenlerin sayısı 12’ye yükseldi.

İlçe sağlık müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, günde ortalama  100 testin yapıldığı Akçakoca ilçesinde her 100 testten yüzde 60’ı pozitif çıkıyor.

Yetkililer, çemberin iyice daraldığını belirterek her vatandaşın kendi sağlığına dikkat etmesini ve mecbur kalmadıkça sokağa çıkmamasını istiyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.