Ak Parti’den 24 saat sonra PARDON!  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Ak Parti’den 24 saat sonra PARDON!

Ak Parti’den 24 saat sonra PARDON!

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -25.11.2020
 Ak Parti’den 24 saat sonra PARDON!
- A +

AK Parti Akçakoca ilçe Başkanı, belediye meclisinin olağanüstü oturumunda HAYIR dedikleri Merkez Cami’nin devri konusunda yaptığı basın toplantısında, meseleyi yanlış anladıkları için  HAYIR dediklerini söyledi.

Dün yapılan meclis oturumunda AK Parti, CHP ve İYİ Parti meclis üyelerinin oylarıyla ret edilen merkez camiinin borçlarına mahsuben kamu kurumlarına devri konusunun yanlış anlaşıldığını söyleyen AK Parti İlçe Başkanı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle belediyenin  borç yükünden kurtulacağını söyledi.

Olayın ne olduğunu bilmedikleri için meclis oturumunda HAYIR oyu kullandıklarını söyleyen ilçe başkanı, Merkez Cami takasının belediyenin lehine bir durum olduğunu cami satılıyor iddialarının gerçeği yansıtmadığını  söyledi.

Basın toplantısı, gündemin diğer konuylarıyla ilgili devam etti.

Yorumlar

Yorumlar
paşalı 26.11.2020 - 08:17:46
gerçek ne?????
evet tekrar tekrar görüyoruz ki canım Akçakocamızı idare eden, meclise encümen sokup canım memleketim için hayati kararlar alan çok sayın yöneticiler , hiçbir olayı araştırmadan , menfaatlerimizi enine boyuna düşünmeden sadece muhalefet yapmak için red oyu kullanıp işin aslını astarını sonradan öğreniyorlar ve yanlış anlamışız diye utanmadan açıklama yapıyorlar. aloooo yanlış anlayacak yerlerde oturmuyorsunuz.. hey canım Akçakocam bize hakkını helal edersin umarım.