CHP'DEN ERKEN SEÇİM HAZIRLIĞI... 7 İL İÇİN ÖZEL STRATEJİ  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
CHP'DEN ERKEN SEÇİM HAZIRLIĞI... 7 İL İÇİN ÖZEL STRATEJİ

CHP'DEN ERKEN SEÇİM HAZIRLIĞI... 7 İL İÇİN ÖZEL STRATEJİ

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.11.2020
CHP'DEN ERKEN SEÇİM HAZIRLIĞI... 7 İL İÇİN ÖZEL STRATEJİ
- A +

DÜZCE’NİN DE ARALARINDA OLDUĞU 7 İL İÇİN ÖZEL STRATEJİ

 Aralarında Düzce’nin de olduğu 7 il için özel çalışma başlatacağı açıklanan CHP, erken seçim için yol haritasını belirledi.

 Türkiye’de erken seçim tartışılırken CHP milletvekili çıkartamadığı 7 il için çalışmalara başladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın düzenlediği toplantıda çalışmaların artması istendi.

Örgütlerden sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, genel merkezde 7 kente ilişkin il başkanlarıyla bir araya gelerek özel bir strateji belirlenmesi için toplantı yaptı.

Cumhuriyet’ten Mahmut Lıcalı’nın haberine göre, Toplantıya Düzce il başkanı Haluk Demir ile birlikte Aksaray, Bayburt, Çankırı, Gümüşhane, Isparta ve Rize il başkanları katıldı.

Edinilen bilgiye göre Salıcı, partinin gelecek dönem 7 ilde “gerçek potansiyeline ulaşmak için” yapılması gerekenleri anlattı, il başkanlarına, “Kentlerinizde siyasi çalışmalarımızı artırmamız gerekiyor” dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.