İHA ve SİHA'ların mucidi hafta sonunu bölgemize geldi...  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
İHA ve SİHA'ların mucidi hafta sonunu bölgemize geldi...

İHA ve SİHA'ların mucidi hafta sonunu bölgemize geldi...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.10.2020
İHA ve SİHA'ların mucidi hafta sonunu bölgemize geldi...
- A +

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı, İHA ve SİHA’ların mucidi olan damadı Selçuk Bayraktar, hafta sonunu eşi, çocukları ve dostlarıyla birlikte Pürenli yaylasında geçirdi. Bayraktar sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla hem Düzce’nin tanıtımını yaptı ve hem de çevreye atılan çöplerden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

 T3 Vakfı Başkanı ve İnsansız Hava Araçları(İHA) ile Silahlı Hava Aracı(SİHA)'ları geliştiren Selçuk Bayraktar, eşi ve minik kızıyla birlikte Pazar günün Pürenli yaylasında dinlenerek geçirdi. Yayla havasının kendisinin dinlendirdiğini belirten Selçuk Bayraktar, çevreye atılan çöpler ile ilgili olarak ise serzenişte bulundu.

Kısaca T3 Vakfı olarak geçen Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, eşi Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve kızı Canan Aybüke Bayraktar ile birlikte Pürenli Yaylası’nda stres attı.

 

Özellikle Silahlı İnsansız Hava Aracı Bayraktar Akıncı’yı hayata geçirmek için yoğun mesai harcayan Selçuk Bayraktar, dinlenmek ve stres atmak için geldiği Pürenli Yaylası’nda eşi ve çocuğuyla birlikte yoğun iş temposundan uzak bir gün geçirdi.

Pürenli Yaylası'nın eşsiz doğa manzaralarını da paylaşan Selçuk Bayraktar, Pürenli Yaylası'ndaki tatilinden kareleri de sosyal medya hesabında paylaştı.

Selçuk Bayraktar; “Gökyüzüne yaklaştıkça güzelleşen bir yol ve Pürenli Yaylası” paylaşımı ile yaylanın güzelliğini takipçileri ile paylaştı. Selçuk Bayraktar’ın paylaşımı binlerce takipçisi tarafından yeniden paylaşılırken yüzlerce takipçisi de yorum yazarak destek verdi.  

Selçuk Bayraktar, Pürenli yaylasında sorumsuz ve vurdum duymaz piknikçilerin ardında bıraktıkları pisliklerden dolayı oluşan çevre kirliliğini de dile getirerek yayladaki ve yayla yolundaki çevre kirliliğini ifade etti Selçuk bayraktar; “Evimizde yere atmayı düşünemeyeceğimiz çöpleri yer yer buralarda görmek çok üzücüydü. Birkaç adımlık mesafelerde kamp ateşi kalıntıları keza... Emek verilmiş bir sanat eseri gördüğümüzde zarar vermemek için gösterdiğimiz özenin çok daha fazlasını hak ediyor bu güzellikler” ifadelerini de yine sosyal medya hesabında paylaştı.

Yorumlar

Yorumlar
Can 10/26/2020 -
Vatan için son derece önemli bir insanın böyle yerlerde gezmesi güvenlik açısından son derece risklidir. Umarım gerekli önlemler alınmıştır. Selçuk Bayraktar'ları zol bulduk Allah korusun hemen kaybetmeyelim...