DEVA Partisi’ne Kadın Eli Değecek  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
DEVA Partisi’ne Kadın Eli Değecek

DEVA Partisi’ne Kadın Eli Değecek

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -21.10.2020
DEVA Partisi’ne Kadın Eli Değecek
- A +

 DEVA Partisi Akçakoca kurucu İlçe Başkanlığına, Gönül İnceoğlu İşgören getirildi. ‘Kadın eli değmiş gibi siyasete dokunmak gerek’ sözlerinin sahibi, Gönül İnceoğlu İşgören, DEVA Partisi kurucu ilçe başkanı oldu.

 Uzun yıllar AK Parti Akçakoca ilçe teşkilatında aktif siyaset yapan, belediye meclis üyeliğinin yanı sıra 2015 yılında yapılan genel seçimlerde AK Parti’den Milletvekili aday adayı da olan Gönül İnceoğlu İşgören, Ali Babacan’ın kurucusu olduğu DEVA Partisi saflarına katıldı.

Siyasette nezaket içeren üslubu ve incelikli ifade tarzıyla alışılmış politikacıların dışında bir profil çizen İşgören’in aktif siyaset yaparken sarf ettiği ‘Kadın eli değmiş gibi siyasete dokunmak gerek’ sözleri, hafızalardaki tazeliğini hala koruyor.

Siyasi otoriteler, politik birikimlerine, geçmiş dönemlerde yaptığı belediye meclis üyeliği ile yerel yönetim tecrübelerini de ekleyen İşgören’in naif karakter yapısı ve yüksek lisans düzeyinde akademik öğrenim almasının da etkisiyle, DEVA Partisi ilçe başkanlığı ile Akçakoca siyasetine ayrı bir renk ve nezaket katacağını belirttiler.

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz’dan ilçe başkanı yetki belgesini alan Gönül İnceoğlu İşgören’in, önümüzdeki günlerde ilçe teşkilatını oluşturması bekleniyor.

Yorumlar

Yorumlar
Akçakoca'lı 22.10.2020 - 08:57:38
Demekki MV. yapılmamış olması bi isabet. Çünkü böyle insanalrın davalarını ne zaman satacağı belli değil
Yazık!!! Ak partide ne kadar değer verilmişti halbuki. Hastalğında ayağına kadar bakanlar ziyaretine gelmişti. Ama vekil adayı yapılmamıştı. En azından şimdi ilçe başkanı oldu. Demek ki parti veya dava değilmiş mesele!
hasanali 21.10.2020 - 14:53:01
yav bi gülesim geldi, sormayın gitsin.anlaşılan deva başına bela almış.
asiye 21.10.2020 - 13:01:23
karışmadığın bir orası kalmıştı. olmasan da olurdu yani.
kızılelma 21.10.2020 - 12:37:45
Eeeee, tekel bayii açıldığına göre, akp de işi bitmiş netekim !!! safralar dökülsün, sel gider, kum kalır !!!