Back To Top
SİLAHLA İNTİHAR ETTİ

SİLAHLA İNTİHAR ETTİ

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -16.10.2020
SİLAHLA İNTİHAR ETTİ
- A +

 Kiremitocağı Mahallesi Kader Sokak üzerinde Spor Sokak girişinde bulunan Kornet Dondurma sahibi Ferda Gül kafasına silahla ateş ederek intihar etti.

Olay 12.00 sıralarında Kiremitocağı Mahallesi Kader Sokak üzerinde meydana geldi.

Dondurma imalathanesinde bulunan ve Spor Sokak girişinde ki Kornet Dondurma isimli iş yerinin sahibi Ferda Gül kafasına silahla ateş etti.

Ağır yaralanan şahıs olay yerine giden sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

 Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Yakınlarından alınan son dakika bilgisine göre, Düzce Belediyesi’nin millet bahçesi çalışmaları kapsamında yıkım kararı verdiği alandan çıkmak zorunda kalan ve daha sonra maddi zorluklar çeken Gül’ün dün gece de bir çok arkadaşını arayarak ödemeleri için destek istediği öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
Ç.T 21.10.2020 - 17:37:44
Siz bütün siyasi gücünüzle yandaslariniza yol vermek ve de çıkar ilişkisi sağlamak için tabiki en başta diktatorumuze yalaka lik yapmak için hem DUZCE'nin bir değeri olan işletmeyi hemde onca insanın ekmek teknesini bir açıklama bile yapmadan kapatiyorsunuz pes kes çekiyorsunuz yer göstermiyorsunuz ve bu işletmenin sahibi olan insanın durumu ortada ALLAH'in adaleti şaşmaz tabii ama sizin ve yandaslarinizin adaleti öbür dunya'ya kalmaz.
Ordaki en guler yuzlu en uygun fiyatlar olan esnaftilar belediye zaten kahve gibi kuladiriyodu zaten iyiler kaybeder cok gecmis olsun allah sevdikletine bagislasin
Şimdi rahat uyusun belediye bakanı geldi geleli kabusu oldu düzcenin
Millet Bahçesi yapıyorsun, bahçen yüzünden millet can veriyor. Halka rağmen , halkçılık. Durmak yok devam, tabii yol kaldıysa.
Esnafın anası ağlıyor, keşke dükkanları yıkılmasaydı..