Cinayetin detayları ortaya çıkmaya başladı  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Cinayetin detayları ortaya çıkmaya başladı

Cinayetin detayları ortaya çıkmaya başladı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.10.2020
Cinayetin detayları ortaya çıkmaya başladı
- A +

Düzce Kalıcı Konularda, Mahide Güneş Ünal'ı tabancayla vurarak öldüren Kemal Anıl Şenol, başına dayadığı aynı silahı ateşleyerek intihar etti. Genç kadının cesedi otopsi yapılmak üzere Düzce Üniversitesi morguna kaldırılırken cinayetinde detayları ortaya çıktı.

Cinayeti işleyen Kemal Anıl Şenol’un 10 yıl önce boşandığı ve annesi B.G ile yaşadığı öğrenildi. Son 5 yıldır İstanbul’da plates eğitmeni olarak çalışan Güneş Ünal’la sevgili olan Anıl Şenol kız arkadaşını 1 hafta önce Kalıcı Konutlar Behçelievler Mahallesi’nde bulunan evine getirdiği ve kız arkadaşıyla baş başa kalmak için annesini akrabalarına gönderdi.

Komşuları son 3 gündür Anıl Şenol ve kız arkadaşı Güneş Ünal’ın yüksek sesle kavga ettiklerini duyduklarını söylediler. Bununla birlikte cinayetin işlenmesinden bir süre önce Güneş Ünal’ın 112 Acil’i arayarak polisten yardım istediği polis ekiplerinin çevrede ki vatandaşlara sorarak genç kadını bulmaya çalıştıkları ancak polisi gören Anıl Şenol’un cinayeti işlediği iddia edildi.

Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Anıl Şenol’un daha önce ünlü eğlence yerlerinde barmenlik yaptığı 3 yıldır işsiz olduğu elektronik eşyalarını satışa çıkararak geçinmeye çalıştığı ve 1 aydır da psikolojik olarak sıkıntı çektiği için ilaç kullanmaya başladığı ileri sürüldü.

 Polis ekipleri olayla ilgili olarak soruşturmayı genişletirken araştırmalara devam edildiği öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.