Akçakoca Alesta Bistro olarak; her zaman Düzcespor’un yanındayız.  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Akçakoca Alesta Bistro olarak; her zaman Düzcespor’un yanındayız.

Akçakoca Alesta Bistro olarak; her zaman Düzcespor’un yanındayız.

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.10.2020
Akçakoca Alesta Bistro olarak; her zaman Düzcespor’un yanındayız.
- A +

Akçakoca ilçesinde faaliyet gösteren Alesta Cafe Bistro sahibi Ahmet İnceoğlu, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Düzcespor'a destek için, İş yerinde ihtiyaç duydukları 10 günlük Mutfak malzemelerini bu pazardan temin edeceğini söyledi.

  Düzcespor’a gelir sağlamak amacıyla Anıtpark meydanında açılacak olan Osmanlı Yöresel Ürünler Pazarına talepler şimdiden oluşmaya başladı. Düzce’de bulunan bazı firmalar mutfak ürünlerini bu pazardan alarak Düzcespor’a destek olacağını duyurdu.

 Düzce’de Anıtpark meydanında 10 gün boyunca açık kalacak olan Osmanlı Yöresel Ürünler Pazarı’ndan elde edilen gelir, şehrin markası haline gelen Düzcespor’a bağışlanacak.  Bu sebeple Düzcespor’a katkı sağlamak isteyen bazı kafe ve restoranlar mutfak için gereken malzemeleri kurulan  pazardan temin edeceklerini duyurdu. 15-25 Ekim tarihleri arasında açık kalacak olan pazarda Trakya bölgesinden Doğu Anadolu bölgesine kadar tüm yöresel ürünlerin satışı yapılacak. Düzcespor’a katkıda bulunmak isteyen iş yeri sahipleri ve Düzcespor sevdalısı vatandaşların Osmanlı Yöresel Ürünler pazarına yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

DESTEK ZAMANI

Osmanlı Yöresel Ürünler pazarından yapılacak olan her alışveriş Düzcespor’a gelir olarak kaydedilecek. Evinizin veya iş yerinizin gıda malzemelerini temin edebilir ve aynı zamanda Koca Çınar Düzcespor’a destek olabilirsiniz.

Akçakoca ilçesinde faaliyet gösteren Alesta Cafe Bistro sahibi Ahmet İnceoğlu, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile İş yerinde ihtiyaç duydukları 10 günlük Mutfak malzemelerini bu pazardan temin edeceğini söyledi.  İnceoğlu bu örnek davranışını şu ifadeler ile belirtti: “Alesta Bistro olarak 10 günlük mutfak alışverişimizi Düzce Spor için; Osmanlı Yöresel Ürünler Pazarından yapacağız. Tüm işletme sahibi dostlarımızı da alışverişe bekler; Düzcespor için destek zamanı olduğunu belirtmek isterim. Akçakoca Alesta Bistro olarak; her zaman Düzcespor’un yanındayız...”

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.