KARSLIOĞLU NİÇİN YOK!  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
KARSLIOĞLU NİÇİN YOK!

KARSLIOĞLU NİÇİN YOK!

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.10.2020
KARSLIOĞLU NİÇİN YOK!
- A +

 Düzcespor’un geleceği ve şirketleşmesine yönelik başta Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü olmak üzere meslek oda başkanları, sivil toplum kuruluşları öncülük ederken, bölgedeki en önemli kuruluşlarından biri olan Ticaret Borsası ve Başkanı Nurettin Karslıoğlu’nun sessiz kalmasına bir anlam verilemiyor.

 Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’un şirketleşmeye giden süreç içinde Düzce’de faaliyette bulunan meslek, oda, borsa ve sivil toplum kuruluşlarına çağrı yaptı. TOBB birliğine bağlı olan Düzce Ticaret Borsası’na  da bu kapsam içinde davetiye gönderildi. Başkan Faruk Özlü başkanlığında bugüne kadar iki kez toplantı yapıldı. Başkan Özlü’nün davetiye listesinde bulunan tüm kurum ve kuruluşlar toplantıya icabet ederken, Düzce Ticaret Borsası’nın hiçbir toplantıya katılmaması dikkat çekti. Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Karslıoğlu’nun toplantılara katılmaması ‘Düzcespor’u desteklemiyor mu?’ yorumlarının yapılmasına neden oluyor.

BAŞKAN ÖZLÜ: ‘BENDE VARIM’ DEDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, toplantıda genel değerlendirme yaparken, ‘Toplantımızda her bir üyemiz Düzcespor için bende varım ibaresini kullandı. Hepimiz varız hepimiz mücadele ediyoruz. Herkes elinden gelen mali desteği sağlayacak’ sözlerini kullandı. Bu sözlerin arkasından Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Karslıoğlu’nun kendisini bu ifadelerin dışında tuttuğu anlaşılıyor. Başkan Özlü sözlerinin devamının da şunları söyledi “Amacımız günü kurtarmak değil geleceği kurmak. Yürütme kurulu oluşturduk. Bu faaliyetleri yürütme kurulu takip edecek. Toplantımızda her bir üyemiz Düzcespor için bende varım ibaresini kullandı. Hepimiz varız hepimiz mücadele ediyoruz. Şirketleşme faaliyetleri bu hafta başlayacak. Biraz zaman alabilir ama bunu yapacağız. Herkes elinden gelen mali desteği sağlayacak.”

HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYUYOR

Düzce’de bulunan tüm kurum ve kuruluşlar Düzcespor’un geleceği için çaba gösteriyorlar. STK Başkanları büyük bir sorumluluk gösteriyorlar. Bu tablo içinde TOBB’un en önemli kuruluşu olan Ticaret Borsası ve bu kurumun başkanı olan Nurettin Karslıoğlu Düzce’nin markası olan Düzcespor’a destek için sorumluluktan kaçıyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.