Back To Top
Akçakoca Spor BAL liginde

Akçakoca Spor BAL liginde

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.08.2020
 Akçakoca Spor BAL liginde
- A +

Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) liglerin iptal edilmesinin ardından Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Amatör liglerden BAL Ligine yükselecek takımlarla ilgili kararını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklama ile yarıda kalan maçlar sonucunda belirsizlik sona erdi. Uzun süredir konuşulan karar bugün resmi olarak açıklandı. Yerel liglerinde lider olan ya da play off oynaması gereken tüm takımlar direkt BAL'a çıkarken, ligden düşme kaldırıldığı için BAL'dan da düşme olmayacak.

Bu şekilde play off maçlarında lider iken maçları ertelenen Akçakocaspor BAL Ligine yükseldi.

Uzun süren belirsizliğin sona ermesinin memnuniyet verici olduğunu belirten Belediye Başkanı Okan Yanmaz ,  sonucun hayırlar getirmesini dileyerek BAL Ligine mücadele edecek. Akçakocaspor’a gelecek sezon BAL’da başarılar dilerim" dedi.

Başkan Yanmaz Akçakocaspor Akçakocamızın hem tanıtımı,hemde gençlerimizin spora olan bağımlılığını artırmaktır. Biz belediye olarak maddi ve manevi sahip çıkıp tüm  Akçakocalılarında iş adamlarının da en küçük esnafa kadar desteğini esirgemeyeceklerini umuyorum. Akçakocaspor hepimizindir. Başkan Yanmaz herkes Akçakocaspor ve Akçakocamız için elini taşın altına koymalıdır. dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.