Back To Top
Hangi isimler İnce’nin kervanına katılır?

Hangi isimler İnce’nin kervanına katılır?

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.08.2020
 Hangi isimler İnce’nin kervanına katılır?
- A +

4 Eylül'de Sivas'tan 'Bin Günde Memleket Hareketi' başlatacağını açıklayan CHP’nin cumhurbaşkanı adayı ve Yalova eski milletvekili Muharrem İnce’nin,  Akçakoca başta olmak üzere Düzce ve diğer ilçelerde bir çok  isimle görüştükleri öğrenildi.

Bugün kamuoyu karşısına geçen Muharrem İnce, 4 Eylül'de sahaya iniyor.  Sivas'tan 'Bin Günde Memleket Hareketi' başlatacağını açıklayan İnce’nin kervanına ilimizde kimlerin katılacağı merka konusu oldu.

CHP kongresi sonrası yeni bir parti kuracağı yönündeki açıklamalarıyla gündeme gelen  Muharrem İnce’ ye yakın bazı isimlerin Akçakoca, Düzce ve diğer ilçelerde çalışma içerisinde olduğu öğrenildi.

4 Eylül’de Yola Çıkıyor…

Bugün basın açıklaması yapan Muharrem İnce, 4 Eylül'de Sivas'tan 'Bin Günde Memleket Hareketi' başlatacağını açıkladı. CHP yönetimine ve Kılıçdaroğlu'na suçlamalarda bulunan İnce, Erdoğan'a rakip olduğu Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sahipsiz bırakıldığını iddia etti. Seçim gecesi 'krizi' kötü yönettiğini kabul eden İnce 'Krizi kötü yönetmiş olabilirim ama bana veri vermediler, çünkü veri toplanmadı. 4 milyon oy sahipsiz bırakıldı' dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.