Back To Top
Beşyol esnafı çözüm istiyor...

Beşyol esnafı çözüm istiyor...

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.08.2020
 Beşyol esnafı çözüm istiyor...
- A +

Maddi hasarlı kazalarıyla sürekli gündem olan  Akçakoca Cumhuriyet mahallesi, Beşyol mevkii esnafı, yerel yöneticilerden Beşyol kavşağına çözüm istiyor.

Akçakoca şehir içi trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerden biri olan Beşyol kavşağında trafik sorunu bitmiyor. İnönü caddesi, İstanbul caddesi, Orhangazi caddesi ile devlet hastanesi ve Yukarı mahalleye çıkan Park caddesinin kesişme noktasına çözüm isteyen Beşyol esnafı, ya hız kesici, ya trafik sinyalizasyonu ya da Park caddesi çizgiyle bölünmüş yol haline gelmesini istiyor.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama ve öneride bulunan Yeniden Refah Partisi Akçakoca İlçe Başkanı ve taksici esnafı olan Yaşar Fil, “ Akçakoca Beşyol Mevki Hastane bağlantısını sağlayan Park caddesi girişinde her zaman olduğu gibi maddi hasarlı, hafif yaralanmalı kaza meydana geldi, taraflara geçmiş olsun diyorum. Ayrıca önceki dönem belediye başkanı ve diğer amirlere belirttiğimiz gibi, park caddesinden intikal eden araçlar Beşyol kavşağına yaklaşırken, yolun kodu gereği soldan intikal ediyorlar ve kaza kaçınılmaz oluyor. Yetkili mercilere yine belirtiyorum Park caddesini çizgiyle bölünmüş yol haline getirmelerini önemle rica ediyorum.” İfadelerinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Bayramın 1.gunu aksam kavşağı donerken benim aracimada sol arka köşeden çarptılar....Misafir olduğum icin uzatmadım ciziklerle ayrildim ordan
Akçakoca da taksi durakları hep yanlış yerde oraya durak değil park bile olamaması lazım da çay olacakları da yolda insanlar arabadan kaçsa tabureye vuracak