Back To Top
Gözü İlçe Başkanlığında

Gözü İlçe Başkanlığında

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.08.2020
 Gözü İlçe Başkanlığında
- A +

Akçakoca  Belediye Başkanlığı seçimini kaybeden Cüneyt Yemenici, güzünü AK Parti Akçakoca İlçe Başkanlığına  diktiği ileri sürüldü.

31 Mart 2019 Tarihinde yapılan yerel seçimlerinde, Okan Yanmaz  karşısında hezimete uğrayarak 1,500 oy farkla seçim kaybeden eski belediye başkanı Ecz. Cüneyt Yemenici hedef değiştirdi.

KULİS FAALİYETİ YAPIYOR

Seçimi kaybetmesinin ardından köşesine çekilerek yerel siyaseti uzaktan takip eden, dönem dönem belediye  faaliyetleriyle ilgili yaptığı çıkışlarla gündem olmaya çalışan Cüneyt Yemenici, 19 eylül 2020 cumartesi tarihinde yapılacak AK Parti İlçe Kongresinde ilçe başkanı olmak için kulis faaliyeti içinde olduğu ileri sürüldü.

DAHA AKTİF BİR YÖNETİM OLUŞTURMAK İSTİYOR

AK Parti’ye yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre, Esvet Sarıoğlu başkanlığında ki mevcut ilçe yönetiminin, Okan Yanmaz’ın başkanlığını yaptığı  belediye çalışmalarını hiç eleştirmemesi partiye zarar verdiğini düşünen Yemenici, daha aktif bir yönetim oluşturmak ve kaybedilen belediyeyi yeniden geri almak için ilçe başkanlığına talip olduğu öğrenildi.

SÜREKLİ İSTİŞARE HALİNDE

40 gün sonra yapılacak ilçe kongresi öncesi nabız yoklamaya devam eden Cüneyt Yemenici’nin,sıksık eski partililerle bir araya geldiği,  İl başkanı Mustafa Keskin, Milletvekilleri Fahri Çakır, Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı eski Bakan Faruk Özlü ile görüşmeler yapmasının ardından önümüzdeki günlerde kararını netleştirmesi bekleniyor.

Yorumlar

Yorumlar
Cüneyt senin başka işin yok mu kardeşim! Sen aspirin sat, panalgin sat ama bizim işimize karışma. Akçakoca 20 yıl kaybettirdin. İşine bak.
desenize kabus geri geliyor
hayırlısı 7.08.2020 - 18:06:27
Umarım olur. Diğer arkadaş çok film izliyor sanırım.
Yandı keten helva,boşa kürek çeker ancak,sen ak parti gibi bir partinin belediye başkanıyken seçim kaybet hemde büyük hezimetle sonra ilçe başkanlığı vs. Içın mücadele et,yemez hayvan terli,geçti borun pazarı derler adama.otursun kendi işine baksın başkalarına destek olup ak partiye öyle hizmet etsin derim samimiyse,hakedene hakkını vermek lazım vesselam...