Back To Top
SAHTEKARLARA İTİBAR ETMEYİN

SAHTEKARLARA İTİBAR ETMEYİN

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -5.08.2020
SAHTEKARLARA İTİBAR ETMEYİN
- A +

 Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Vali ve Vali Yardımcılarının isimlerinin kullanılarak, yardım ve kampanyalara katılım çağrılarına itibar edilmemesi istendi. Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

 “İlimizdeki çeşitli kurum ve kişileri telefon ile arayarak, kendisini Düzce Valisi olarak tanıtıp “İhtiyaç sahiplerine yardım topluyoruz,  kampanyamıza katkılarınızı bekliyoruz. Ben Özel Kalem Müdürü sizi Vali, Vali Yardımcısına aktarıyorum.” şeklinde Sayın Valimiz, Vali Yardımcılarımız ve Kurum Müdürlerinin adını kullanarak yardım adı altında para istendiği, yönünde bilgiler Valiliğimize ulaşmaktadır.

Valimiz Sayın Cevdet Atay, Vali Yardımcılarımız, Özel Kalem Müdürü ve Kurum Müdürlerimizin adını kullanarak dolandırıcılık suçu işleyen şahıs ya da şahısların yakalanması için kolluk güçlerimizce gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Vatandaşlarımızın dolandırılıp mağdur olmamaları için yardım talebiyle aradığını söyleyen kişi ya da kişilere itibar edilmemesi; bu kişilerin kolluk güçlerimize bildirilmesi hususu;

Kamuoyuna önemle duyurulur.”

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.