Back To Top
Devlet Hastanesi başhekimi Haldun Çolak Gidiyor...

Devlet Hastanesi başhekimi Haldun Çolak Gidiyor...

 - 8 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -3.08.2020
Devlet Hastanesi başhekimi  Haldun Çolak Gidiyor...
- A +

 Akçakoca Devlet Hastanesi başhekim Operatör Doktor Muzaffer Haldun Çolak'ın tayin istediği öğrenildi

Nisan 2019 tarihinden bu yana Akçakoca Devlet Hastanesi başhekimlik görevini yürüten Op.Dr. Muzaffer Haldun Çolak'ın il dışı tayin istediği, tayininin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylandı.

Başhekim Çolak’ın Akçakoca Devlet Hastanesinden başka bir ile gidip gitmeyeceği yönündeki kararı,  önümüzdeki günlerde vererek netleştireceği ise, gelen son dakika bilgileri arasında.

Yorumlar

Yorumlar
bu yazılanlara hayretler içinde bakıyorum. şu korona döneminde insanlar ölüyor. yarına çıkacağımızın garantisi dahi olmayan bu dünyada kul hakkıyla öteki dünyaya gitmekten korkmayan insanların davranışları beni şaşırtıyor. yapılan hizmetler ortada. hastane yeniden yapıldı. sel oldu, korona geldi bu insanın nasıl mücadele verdiği ve başarılı olarak sonuca ulaştıpı ortada. çekemeyenlerin yaptırdığı haberlerde ayrı tabi.Allah görüyor gerisi boş.
böyle bir doktor bu hastaneye fazla. yönetim sorunları yönetenden değil yönetilenlerle alakalı.Muzaffer beyden sonra gelecek olan başhekimde de sorunlar çıktığı zaman sorunun kendisinden değil bu hastanedeki uyumsuzluktan kaynaklandığı anlaşılacak. kendisi kazanır kaybeden akcakoca olacak.
Durmadan adamı elnde olmayan imkanlardan dolayı haber yapıyodu bizim yerel medya. Şimdi kınasını yaksın. Iyi doktorlar kalmıyor, gelenler gideni aratıyor. Akçakocalılar olarak bunda payımız yok mu acaba?
iyi bir doktor ama asla iyi bir yönetici değil hastane berbat yönetiliyor. hiçbişey göründüğü gibi değilmiş duyduklarımdan ve gördüklerimden sonra. herkesle kötü personel doktorlar vs. diye duydum tayin istediyse gitmeli gitmicekse neden tayin istemiş ve başkasının hakkını gasp etmiş? duyduğuma göre bu 2.miş günah değilmi?
Olan bizim ferite oldu desenize kiracısı gidiyor. Şimdi kiracı arayacak ha ha ha
SEDAT KALFA 3.08.2020 - 14:47:56
hayırlı olsun verdiği hizmetlere teşekkürler . ARTIK AKÇAKOCALI GÖRDÜĞÜMÜZ mete bey İ BAŞHEKİM OLARAK GÖRÜRÜZ İNŞALLAH
Akcakocalıların böyle başarılı insanların kalması için girişimlerde bulunması gerekiyo, gitmesi için değil
akcakoca doktoruna sahip çıkmalı. böyle başarılı insanlar herzaman bulunmaz. değeri bilinmeli