Back To Top
Tatilciler erkenden dönüşe başladı

Tatilciler erkenden dönüşe başladı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.08.2020
Tatilciler erkenden dönüşe başladı
- A +

 Kurban Bayramı tatili nedeni ile memleketlerine giden vatandaşlar, geçtiğimiz günlerde yoğunluk oluşturmuştu. Saatler süren yolculuklarının ardından memleketlerine ulaşan tatilciler, erken dönüşe başladı.

D-100 karayolu Bolu Dağı mevkii ve TEM Otoyolu Düzce kesiminde yoğunluk oluşturan araçlar erkenden dönüşe geçti. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri her iki yolda da önlemlerini alarak kazaların önüne geçmek için çalışma başlattı. Kayseri'de ailesi ile Kurban Bayramını geçiren Ahmet Üzülmez, erkenden yola çıktıklarını dile getirerek, " İstanbul'dan Kayseri arefe günü yola çıktık. Normalde 8-9 saatte gitmemiz gereken yolu yaklaşık 16 saatte gittik. İki katı gibi bir yol gelmiş olduk.

Kurbanı ailem ile Kayseri'de geçirdik. Fakat çok yorgun bir Kurban Bayramı geçirmek zorunda kaldık. Dönüşümüzü Pazartesi günü yapmayı planlıyorduk. Fakat yolların yoğun olabileceğini düşünerek bir gün önceden yola çıktık. 5 saatte Kayseri'den Düzce'ye geldim. Ortalama 3 saat sonra İstanbul'da evimizde olacağız" dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.