Back To Top
MHP'lilerin sosyal medya yasağı 30 gün sonra kaldırıldı...

MHP'lilerin sosyal medya yasağı 30 gün sonra kaldırıldı...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.07.2020
MHP'lilerin sosyal medya yasağı 30 gün sonra kaldırıldı...
- A +

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin, MHP'li başkan ve milletvekillerine koyduğu sosyal medya yasağı 30 dün sonra kaldırıldı...

 MHP Lideri Devlet Bahçeli Bir ay önce aldığı bir kararla ‘Sosyal medya düzenlemesi ile ilgili kanun teklifi düzenlenene kadar Twitter hesabını askıya alan MHP Lideri Devlet Bahçeli ilk twetini attı ve süper lige yükselen Karagümrükspor’u tebrik etti.

 Sosyal medya düzenlemesi ile ilgili kanun teklifi TBMM’de kabul edilene kadar Twitter hesabını askıya aldığını duyuran MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, haftalar sonra ilk mesajını takipçileriyle paylaştı.

Sosyal medya düzenlemesine ilişkin kanun teklifinin TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilmesinin ardından, 30 gün önce hesabını askıya alan ve bütün teşkilatlara sosyal medya yasağı getiren Devlet Bahçeli’den ilk paylaşım geldi. Bahçeli, attığı tweet'te Süper Lig’e yükselen Karagümrük’ü tebrik etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, MHP’li milletvekilleri ile belediye başkanlarına koyduğu sosyal medya yasağının kaldırılması bekleniyor.

Bahçeli’nin teşkilatlara gönderdiği yasağın ardından 30 gündür  sosyal medyada hiçbir paylaşım yapmayan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın  yasağın kaldırılmasının ardından yeniden sosyal medyaya dönmesi bekleniyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.