Back To Top
HERKESE ‘DEVA’ OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK

HERKESE ‘DEVA’ OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -29.07.2020
HERKESE ‘DEVA’ OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK
- A +

 Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı kısa adı DEVA olan Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Düzce İl ve Merkez İlçe teşkilatları kuruldu. Partinin kurucu başkanı ve il yönetim kurulu başkanı Murat Caymaz, kahvaltılı basın toplantısında partisinin il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

 Caymaz, Kusursuz kafede yapılan basın toplantısında partisinin temel ilkelerinden söz etti. Düzce’de yönetim oluşturma sürecini de anlatan Caymaz ‘ Yeni bir siyasi parti, siyasete yeni bir çizgi ve ufuk kazandırmak için yola çıktık. DEVA ile ülkemizin ve Düzce’mizin seviyesini yükselteceğiz. Derdimiz Türkiye, derdimiz Düzce olacak’ dedi. 

Herkesin derdine deva olmak için yola çıktıklarını ifade eden Murat Caymaz bu konuda şu görüşlere yer verdi: “ Programımızı ortaya koyduk. Planlı çalışmalar yapacağız. Ama en önemlisi sosyal çalışmalara ağırlık vereceğiz. Yeni bir partinin yeni kadrolarını oluşturduk. Bunun için kadrolarımızın yüzde 80’ini bugüne kadar aktif olarak siyasetle uğraşmamış işinde ve toplumda kariyerle kişilerden oluşmaktadır. Arkadaşlarımla güzel işler yapacağız”

Yerel basın mensupları ve ulusal basın temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda yönetim kurullarında görev alan tüm üyeler tek tek kendilerini tanıttılar. Ardından tekrar söz alan Caymaz Düzce’de tüm ilçelerde teşkilatlanacaklarını vurguladı ve “ Düzce il ve merkez ilçe yönetimlerini oluşturduk. Şimdi ilçelerde yönetimleri oluşturacağız. Ardından da resmi kurum ve kuruluşlar, esnaflar ve STK temsilcileri ile görüşeceğiz. Kapımız, bu toplumun geleceğinde söz sahibi olmak isteyen herkese açıktır’ dedi. 

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumlar

Yorumlar
düzceli 29.07.2020 - 20:55:43
TABELA PARTİSİ.