Edilli Plajı manzaralı kaçak villaya hazırlık  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Edilli Plajı manzaralı kaçak villaya hazırlık

Edilli Plajı manzaralı kaçak villaya hazırlık

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.07.2020
Edilli  Plajı manzaralı kaçak villaya hazırlık
- A +

Akçakoca’nın doğusunda bulunan Çayağzı köyü sınırları içinde ruhsata aykırı kaçak olarak yapıldığı iddia edilen inşaat haberinin ardından, bu kez Akçakoca Batı kıyısı Edilli sahilinden kaçak yapı ihbarı geldi.

Aylardır süren Korona sessizliğini kaçak inşaat fırsatına çevirmeye kalkan kimi uyanıklar   bir bir kameralara yakalanmaya başladı.

Akçakoca TV whatsApp ihbar hattımıza gelen fotoğraflarda, Akçakoca – Karasu sahil yolunun Edilli plajını  batı  yönünde plaj  inişini kapatan bir uyanığın  iş makinasıyla dikenlik alanı temizlediği ve toprak zeminde yaptığı tesviye işleminin ardından etrafını çitle kapattığı alana plaj manzaralı kaçak konduyu getireceği öğrenildi.

Vatandaş bahçesine kümes dahi yapamazken,  sırtı kalın olduğu iddia edilen bu kişilerin kimlerden cesaret alarak  sahilleri kaçak inşaatlarla doldurmaya başladığı Akçakocalıların en merak ettiği konuların başında gelmeye başladı.

Yorumlar

Yorumlar
asd 16.07.2020 - 08:54:50
muz cumhuriyetinde değiliz, koskoca TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ 3 5 tane çakala karşı yasaları uygulayamayacak kadar aciz değildir!
Nereden cesaret alıyor olabilirler sizce? Hadi hep beraber düşünelim! Bu adamlar nereden cesaret alıyor..
yılmaz eyüpoğlu 15.07.2020 - 14:24:36
ne demek kimden cesaret alıyor benden değil ya bu kişilerin siyasi kimliğine bakmak lazım bide belediye başkanına sormak lazım
Cimere şikayet edin. Başka türlü kaale almazlar. Ben ediyorum. Akçakoca çınar, çuhallı ve diğer sahiller işgal altında. Ha keza yollarda esnaf kaldırım isgalinde(özellikle çay ocakları). Bayanlar yürüyemez durumda. Sayın kaymakam ve belediye görmüyor mu?