Back To Top

ÇİLİMLİ ŞENLİKLERE HAZIR

ÇİLİMLİ ŞENLİKLERE HAZIR

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.07.2020
ÇİLİMLİ ŞENLİKLERE HAZIR
- A +

 ​Düzce Safari Off-Road Kulübü (DÜSOF) tarafından düzenlenen 15. Geleneksel Off-Road Şenlikleri bu yıl da yapılacak. Off-Road şenlikleri 18-19 Temmuz tarihleri arasında Çilimli’de düzenlenecek.

 DÜSOF tarafından yapılan açıklamada bu yıl yarışların Çilimli Kosca tepesinde yapılacak. Bu yıl koronavirüs tedbirleri altında yapılacak olan şenlikler için şu bilgiler verildi: “ 18-19 Temmuz 18. DÜSOF  festivali Çilimli Kosca tepesinde yapılacak.  Cuma ve Cumartesi kamp yapılacak.  Cumartesi ve Pazar günleri tüm araçların katılabileceği  parkurlar  olacaktır. Etkinlikte tüm sosyal mesafe kurallarına uyulacaktır.”

DÜSOF Başkanı Mehmet Albayrak, "Şenliklerimizde ilk gün ekstrem yarışları gerçekleştiriliyor. Zorlu ama bir o kadar da keyifli parkurda yarışçılar, çamur içerisinde mücadele veriyor.” Şenliğin doğaseverlerin buluşması için büyük bir olanak sunduğunu aktaran Albayrak, "Burası off-road meraklılarının dost buluşma yeri. Geçen yıllardan 25 ilden etkinlik için geldiler. Akşam kamp yapılacak. Parkurda sporcuların süresi hesaplanarak dereceye giren takımlar belirlenecek." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.