Back To Top

Eşi ve Kayın validesini öldüren zanlının son af yasasından çıktığı öğrenildi...

Eşi ve Kayın validesini öldüren zanlının son af yasasından çıktığı öğrenildi...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.07.2020
Eşi ve Kayın validesini öldüren zanlının son af yasasından çıktığı öğrenildi...
- A +

Sakarya cinayetinin şüphelisi aftan çıkmış

Taraklı'daki termal tesiste iki kadının öldürüldüğü cinayetin gece saatlerinde işlendiği belirlendi. Polis, firari cani kocayı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor..

Sakarya  Taraklı'da bulunan termal tesisteki otelde yaşanan cinayetin ayrıntıları ortaya çıkmaya devam ediyor.   Sabah saatlerinde oda temizliğine gelen görevliler, Melahat Önlütürk ile kızı Gülsüm Zeynep Önlütürk K.'i kanlar içerisinde buldu.  İhbar üzerine otele polis ve 112 Acil ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, tabancayla vurulan anne ve kızının öldüğü belirlendi. Zeynep Önlütürk K ile annesi Melahat Önlütürk’ün cansız bedenleri, yapılan incelemenin ardından otopsi için morga kaldırıldı.

GECE ÖLDÜRMÜŞ 

Yapılan araştırmada, Gülsüm Zeynep Önlütürk K’in boşanmak üzere olan eşi İsmail K.’nin otele geldiği, gece saatlerinde eşi ve kayınvalidesini öldürdüğü belirlendi.  Polis, İsmail K.'nin kaçtığı otomobilin plakasını belirledi. Polis ve jandarma ekipleri, İsmail K.’yi yakalamak için çalışma başlattı.

İNFAZ DÜZENLEMESİ

Kasten yaralama, hakaret, tehdit, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma gibi suçlardan 20 suç kaydının olduğu ifade edilen İsmail K.'nin Şubat ayında cezaevinden izinli çıkarak Gülsüm Zeynep Önlütürk K. ile evlendiği, Nisan ayında ise ceza infaz yasasındaki düzenlemeden faydalanarak tahliye olduğu öğrenildi. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.