Back To Top

Sahil Bandında Maske Denetimi Yapıldı

Sahil Bandında Maske Denetimi Yapıldı

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.07.2020
Sahil Bandında Maske Denetimi Yapıldı
- A +

  Akçakoca ilçesinde Polis ekipleri ve Belediye Turizm Zabıtası ekipleri, ilçe genelindeki cadde, sokak, açık alanlarda maske denetimi yaptı. Maskeyi uygun takmayan uyarılırken, olmayanlara 900 lira cezai işlem uygulandı.

  Akçakoca Polisi ve Akçakoca Belediyesi Turizm Zabıtası Ülke genelinde bir çok şehirde uygulanan maske kuralı ile ilgili denetim gerçekleştirdi.

Özellikle hafta sonları sahil bandında vatandaşların yoğun olduğu bölgelerde ekipler tarafından yapılan denetimlerde özellikle çene altı maske kullananlar ikan edildi. Maske takmayan kişilere ise ekipler tarafından 900 lira cezai işlem uygulandı. Yetkililer uygulamaların hafta sonları Akçakoca ilçesinin kalabalık olduğu günler ağırlıklı olmak üzere hafta içi de devam edeceğini bildirdiler.

Yorumlar

Yorumlar
mohti_laz 13.07.2020 - 10:20:06
maske takması için uyaran zabıta görevlisi(yeşil üniforma) maske kullanımı yanlış iken bir de uyarı yapıyor trajedi komedi ya cidden ne halk ne de görevliler bu işin ciddiyetinde değil bir vebal almak bu kadar rahat olmamalı cidden yazık
merhaba kacgun dolastim cogu kiside maske yok ve ne polis nede zabita gormedim uyaranda yok dun zabita ekibi gordum araba da 4 kisi hic birinde maske yok denetim yok reklam sadece