Back To Top
Akçakoca'da İntihar...

Akçakoca'da İntihar...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.07.2020
Akçakoca'da İntihar...
- A +

3 şubat 2020 tarihinde, Topuz Kardeşler kuyumculuğu soyma girişiminde bulunan Emrah Şahin'in, ikamet ettiği Ayazlı mahallesinde ki konutunda tüfekle intihar ettiği öğrenildi.

 Akçakoca’da br kuyumcuyu soymaya çalışırken vatandaşlar tarafından yakalanan Emrah Şahin akşam saatlerinde Ayazlı Mahallesi’nde bulunan bir evde kafasına av tüfeğ ile ateş ederek inthar etti.

 Akçakoca ilçesnde 3 iŞubat 2020 tarhinde bir kuyumcuyu soymaya çalışan Emrah Şahin vatandaşlar tarafından yakalanmış ve polis ekpilerne teslm edlimşti. Soygun giirşimi başarısız olan Emrah Şahn aradan geçen zaman içersnde yaşadığı pikoloijk sorunları aşamadı. Emrah şahin bu akşam saatlerinde Ayazlı Mahalles’nde bulunan br evde kafasına av tüfeğ ile ateş etti.

Olay yerinden hayatını kaybeden Emrah Şahin'in ölüm sebebi nedeniyle savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

Yorumlar

Yorumlar
Çok da genç çok üzüldüm,gençlerimizi İslam'dan uzaklaştıran bunalıma sürükleyenleri Allah kahretsin. Ailesine Allah sabır versin sanki kendi evladım nolur bunalımda olan gençlerimize yardım edin onları yalnız bırakmayın Türkiye'de insanlar böyle gençlere nasıl davranilacagini bilmiyorlar bu konuda insanlar aydinlatilmali .