Back To Top

Ne bayramda ne seyranda, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır'ı ara ki bulasın...

Ne bayramda ne seyranda, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır'ı ara ki bulasın...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.07.2020
Ne bayramda ne seyranda, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır'ı ara ki bulasın...
- A +

 Düzce Milletvekili Fahri Çakır’ın 2 ve 3.ligin iptal edilmesine sessiz kalması taraftarları çileden çıkardı. Düzcespor’un pandemi öncesinde ligdeki başarı grafiğine dikkat çeken taraftarlar, liglerin iptal edilmesiyle takımın haksızlığa uğramasının kabul edilemez olduğunu ifade ettiler.

 Düzce Milletvekili Fahri Çakır’ın 2 ve 3.ligin iptal edilmesine sessiz kalması taraftarları çileden çıkardı. Düzcespor’un pandemi öncesinde ligdeki başarı grafiğine dikkat çeken taraftarlar, liglerin iptal edilmesiyle takımın haksızlığa uğramasının kabul edilemez olduğunu ifade ettiler. Bir şehrin Milletvekilinin o şehrin en önemli meselesine sahip çıkmamasına anlam verilemeyeceğini belirten taraftarlar “İnsanın aklına ‘sen nerenin vekilisin’ demek geliyor. Senin şehrinin takımı haksızlığa uğruyor, mağdur oluyor ama sen bir vekil olarak hem tepkisizsin hem duyarsızsın. Biz de soruyoruz, Fahri Çakır senin Düzce’ye sahip çıkmaya niyetin yok mu?”

Düzcespor’un şehrin ortak bir simgesi olduğunu dikkat çeken taraftarlar, TFF'nin aldığı kararla yaşanan mağduriyete siyasetçisinden iş dünyasına kadar her kesimden tepki oluştuğuna değindiler. Düzcespor taraftarları ve spor kamuoyu bu konuda şu görüşlere yer verdiler:

“ Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin,  MHP İl Başkanı İlhmi Caboğlu, CHP, İYİ Parti, sivil toplum kuruluşları Düzcespor'a sahip çıkan mesajlar verdiler ve TFF'nin kararını kınadılar. Ama ne yazık ki, her fırsatta ve ortamda Düzce’nin çıkarlarını savunduğunu iddia eden Düzce Milletvekili Fahri Çakır, sanki bu kentin vekili değilmiş gibi sessiz kalıyor. Düzcespor bu şehrin en önemli ortak paydasıdır. Düzce’yi en iyi şekilde temsil ediyor. Üstelik ligde başarıdan başarıya koşuyor. Vekil Çakır bunu mu görmezden geliyor?”

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.