Back To Top

BAŞKAN YANMAZ’DAN ÜNİVERSİTE YOLUNA DESTEK VEREN VATANDAŞLARA PLAKET

BAŞKAN YANMAZ’DAN ÜNİVERSİTE YOLUNA DESTEK VEREN VATANDAŞLARA PLAKET

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.07.2020
BAŞKAN YANMAZ’DAN ÜNİVERSİTE YOLUNA DESTEK VEREN VATANDAŞLARA PLAKET
- A +

 Akçakoca ilçesi, Doğancılar bölgesinde  bulunan Düzce Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu yoluna katkı sağlayan vatandaşlara Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz plaket takdim etti.

 Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz,  seçim öncesi verdiği bir sözü daha yerine getirdi.  Başkan Yanmaz, Üniversite camiası ve bölgede yaşayan vatandaşların en büyük taleplerinde birisi olan Üniversite yolunun genişletilerek , en kısa sürede hazır hale getirileceğini söyledi.

Akçakoca’da eğitim alanında en önemli değerler arasında bulunan Düzce Üniversitesi Akçakoca Meslek Yüksek Okulu’nun yol ve çevre düzenlemesi için belediye ve vatandaşlar örnek bir dayanışma örneği sergiledi. Belediye söz konusu düzenleme için imar yönetmeliklerini uygulamaya geçirirken, okul çevresinde arsası bulunan vatandaşlar da düzenlemeye katkı verdi.

Başkan Yanmaz ‘’Üniversite yönetimi ile öğrencilerin en büyük şikâyeti olan üniversite yolunun genişletilip ulaşımın daha kolay sağlanabilmesi için bizleri desteklediğiniz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin yaptığı fedakarlığı Akçakocalılar unutmamalı. ’’ifadelerine yer verdi.

Başkan Yanmaz yaptığı konuşmanın ardında, üniversite yolu çevresinde imar değişikliği ile 18 uygulamasına katkı veren arsa sahiplerine teşekkür ederek plaket verdi.

Yorumlar

Yorumlar
haberde başkan yanmaz'ın adı 6 defa geçerken, hayırsever vatandaşların adının bir kere bile geçmemesi müthiş bir gazetecilik örneği. tebrik ederim.