Back To Top

Gezi teknesinde sosyal mesafesiz horon ulusal medyada...

Gezi teknesinde sosyal mesafesiz horon ulusal medyada...

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.07.2020
Gezi teknesinde sosyal mesafesiz horon ulusal medyada...
- A +

 Akçakoca ilçesinde gezi teknesi ilk seferini yaparken, vatandaşlar sosyal mesafe kuralını hiçe saydı. Maske takmayan kişiler, teknede müzik eşliğinde horon oynadı.

Karadeniz’e kıyısı olan Akçakoca ilçesine gezi teknesi getirildi. Gezi teknesi hafta sonu ilk seferini yaparak vatandaşlara 35 kilometrelik Akçakoca sahilini gezdirdi.

Tekne gezisi sırasında Karadeniz ezgileri çalınınca sosyal mesafe kuralları unutuldu. Vatandaşlar müzik eşliğinde horon oynadı. Horon oynayan kişilerin maske takmadıkları görüldü. Görüntülerin sosyal medyaya düşmesiyle birlikte birçok kişi duruma tepki gösterdi.

Kural tanımamazlığın Akçakoca turizmine zarar vereceğini söyleyen kimi vatandaşlar, Gezi Teknesini işleten belediye iktisadi işletmesi ABİTAŞ'ın, bundan sonra ki gezi turuna katılan vatandaşları maske ve sosyal mesafeye dikkat edilmesi hususunda   daha sıkı uyarmasını istedi  

Yorumlar

Yorumlar
İki hafta önce gittim Akçakoca’ya. Covid-19 yokmuşcasına bir psikoloji var orada. Kafelerin masa üzerlerinde dezenfektn görmedim. Çınar caddesi her iki girişinde maske dağıtımı ve dezenfektan noktası görmedim. Maskesiz olanları uyaran maskesiz dolaşmak yasaktır diyerek uyaran ve maske veren görevliler görmedim.
yarım milyon insan ölmüş, aziz milletimiz horon oynuyor.
Reklamın iyisi kötüsü yoktur. Corona mı haydi horona mı?