Özensel...MHP ye ve Akçakoca İlçe Teşkilatına zarar vermeye çalışmak beyhude bir çabadır  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
Özensel...MHP ye ve Akçakoca İlçe Teşkilatına zarar vermeye çalışmak beyhude bir çabadır

Özensel...MHP ye ve Akçakoca İlçe Teşkilatına zarar vermeye çalışmak beyhude bir çabadır

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.07.2020
Özensel...MHP ye ve Akçakoca İlçe Teşkilatına zarar vermeye çalışmak beyhude bir çabadır
- A +

 MHP Akçakoca ilçe teşkilatı adına MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel yazılı bir basın açıklaması yaparak, sosyla medya üzerinden teşkilat için kafa karışıklığına neden olacak söylemlerde bulunanlara tepki gösterdi.

İlçe başkanı Özensel şu açıklamayı yaptı:

" Sosyal medyada Akçakoca MHP Teşkilatımız hakkında toplumun kafasını karıştırıp, zihnini bulandıran söylemlerle mağdur edebiyatı yapıp gündemde olmaya çalışan kişiye cevap vermeye gerek duymuyoruz ancak kafasında soru işareti oluşan arkadaşlara doğruları söyleme gereksinimi doğduğundan açıklama yapma lüzumu görülmüştür.

MHP Tüzüğümüz gereği parti üyesi olan hiçbir arkadaşın üyeliğini İl ve İlçe Teşkilatları doğrudan düşürme yetkisine sahip olmamakla birlikte Tüzüğümüze aykırı hareket eden üyelerimizi uyarılarımızı dikkate almadığı takdirde ancak bölge disiplin kuruluna sevk etme yetkimiz vardır.

Bunun haricinde üye olmak isteyen vatandaşlarımızın yönetim kurulumuzca uygun görüldüğü taktirde üyelik formlarının istenilen bilgiler dahilinde doldurulup önce il başkanlığımıza ardından MHP Genel Merkezimize ulaştırılarak Genel Merkezimiz İl ve İlçe seçim kurulunun ve Tüzüğümüzün belirlemiş olduğu kurallar neticesinde üyeliğin kabulü yada pasife düşürülmesi yetkisine sahip tek kurumdur. Yani İlçe Teşkilatımız bugüne kadar yetkisi dâhilinde olmadığı için hiç kimseyi partimizden atmamış, disipline vermemiş ya da üyeliğini pasife düşürmemiştir.

Çamur at izi kalsın mantığı ile yada mağdur edebiyatı yaparak, ya da partimiz dışında ki diğer partilerle farklı platformlarda hareket ederek MHP ye ve Akçakoca İlçe Teşkilatına zarar vermeye çalışmak beyhude bir çabadır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

MHP AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATI

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.