Back To Top
MHP Düzce Milletvekili Yılmaz'ın İmza Törenine Davet Edilmediği Ortaya Çıktı...

MHP Düzce Milletvekili Yılmaz'ın İmza Törenine Davet Edilmediği Ortaya Çıktı...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.07.2020
MHP Düzce Milletvekili Yılmaz'ın İmza Törenine Davet Edilmediği Ortaya Çıktı...
- A +

 AK Parti Düzce teşkilatı, Cumhur İttifakı’nın ruhunu zedeleyici icraatlarına ısrarla devam ediyor. Çarşamba günü Ankara’da yapılan Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak yatırımların imza törenine  Cumhur İttifakı’nın  MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın çağrılmaması bardağı taşıran son damla oldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından  Düzce’ye yapılacak olan 32 milyon liralık yatırım programı imza törenine, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile MHP Düzce İl başkanı İlhami Caboğlu’nun davet edilmediği iddia edildi. Törene AK Parti teşkilatlarının tam kadro katıldıkları ortaya çıktı.

Bilindiği gibi, dün Ankara’da düzenlenen programa Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce milletvekilleri Ayşe Keşir, Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl başkanı Mustafa Keskin ile AK Parti ilçe başkanları ve kimi ilçe belediye başkanları katılmıştı.

Cumhur İttifakının en önemli ikinci partisi MHP’ il başkanı İlhami Caboğlu  ile MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın protokol imza törenine davet edilmemelerinin gerekçesi Düzce kamuoyu tarafından merak edilirken,  hatanın kasıtlı yapılıp yapılmadığı MHP kanadı tarafından araştırıldığı öne sürüldü.

Ümit Yılmaz’ın davet edilmediği toplantının devam ettiği saatlerde,  AK Parti Düzce teşkilatı fotoğraf karelerine girmek için bir birleriyle yarışırken, Yılmaz’ın, Düzcespor’un masa başında gasp edilen haklarını  savunmak için TBMM’de gündem dışı söz alarak konuşma yaptığı öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.