Back To Top
Kaldırım mı, ot tarlası mı?

Kaldırım mı, ot tarlası mı?

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.06.2020
Kaldırım mı, ot tarlası mı?
- A +

 Akçakoca Rıfat Ilgaz caddesi sakinleri,  Whatsapp ihbar hattından bizimle iletişime geçerek, ot basan kaldırımların  tırpan yapılmasını istedi.

Kaldırımların otla kaplandığını söyleyen semt sakinleri, kaldırımlarımız  meraya döndü,  görüntü kirliliğinin yanında, insanların yürümesini de engelliyor. Yetkililer tarafından temizlensin artık “ çağrısında bulundular.

 Yabani otların zamanında biçilmemesi durumunda, tohumlarını bırakacaklarını ve sonraki sene daha da çoğalacaklarını söyleyen semt sakinleri; defalarca belediye yetkilileri ile irtibata geçtiklerini ancak hiçbir çağrıya olumlu cevap alamadıkları siteminde bulundular.

Yorumlar

Yorumlar
Her mahalleye muhtarlık atanır .. ve muhtarın atandığı her mahallenin eksikleri yapılması gerekenleri belediyeye müracaat eder... Muhtarlıklar ne işe yarar.. ikamet kağıdı almayami onuda zaten kaymakamliklar veriyor.. bu tür seyleri mevzu yapıp haber yapmaya çalışmayın eline tirpan motorunu alsın muhtar yapsın oturduklari yerden para aliorlar ..
Herkesin evinde tırpan var hepsi Fındıkçı ne olur abi bir kere tırpan yapsan ölürmüsün
evinin önünü temizlemek bukadarmı zor
VATANDAŞ 27.06.2020 - 20:39:43
Herşeyi Belediyeden beklemeyin o caddede mutlaka tırpan motoru olan birileri vardır bi zahmet yapsınlar biz de kendi evimizin önünü ana cadde olmasına karşın zaman zaman yapmaktayız.
yeni