Back To Top
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a fark attı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a fark attı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.06.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a  fark attı
- A +

 Koronavirüs salgını döneminde yaptığı çalışmalarla vatandaşın sempatisini kazanan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Twitter hesabındaki takipçi sayısını 10 milyonu aştı. Böylece 8 milyon takipçisi bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 2 milyon fark attı

 Virüsten önce 1 milyondu

Ülkemizde sosyal medya kullanıcı olan Twitter’de en fazla takipçi sayısına sahip olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu sayısına Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 3 aylık dönemde erişti ve öne geçti. Pandemin sürecinden önce takipçi sayısı 1 milyon civarında olan Fahrettin Koca, yaptığı çalışma ve davranışları ile vatandaşın sempatisini kazanmaya başladı.

Takipçi sayısı inanılmaz artan Fahrettin Koca’nın takipçi sayısı rekor bir hızla artmaya başladı. Twitter’de en çok takipçi sayısına sahip olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı önce yakalayan sonra da geçen Bakan Koca şimdi de fark atarak takipçi sayısını 10 milyona çıkardı.

Halen ülkemizde Twitter’de takipçi sayısı en fazla olan kişi Bakan Fahrettin Koca.

Koca'nın salgın sürecinde ön plana çıkması, sık sık toplantılar yapması ve her akşam Koronavirüs verilerini paylaşıp, bilgilendirmede bulunması, Bakan Koca'nın hızlıca yükselmesine neden oldu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.