Back To Top

Özensel...Kararlı duruşumuz karşısında bazı çevrelerin ahenkleri bozulmuş olabilir

Özensel...Kararlı duruşumuz karşısında bazı çevrelerin ahenkleri bozulmuş olabilir

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.06.2020
Özensel...Kararlı duruşumuz karşısında bazı çevrelerin ahenkleri bozulmuş olabilir
- A +

 MHP ilçe başkanı Mustafa Özensel, yerel bir TV kanalında hakkında çıkan iddialara cevap verdi.

Düzce'de yayın yapan bir TV kanalında  MHP Akçakoca İlçe Başkanlığı ve şahsım hedef alınarak acemice bir sipariş haber yayımlanmıştır diyen Özensel,  yapılan haberde Düzce il teşkilatının ahengini bozduğumuz yolunda mesnetsiz iddialar yer almıştır " değrelendirmesinde bulundu.

MHP AKÇAKOCA İLÇE BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI

İlgili yayın kuruluşu tarafından hazırlanan bu maksatlı yazıda ahengi bozma işinin nasıl ve ne şekilde gerçekleştiği belirtilmemiştir. Herhangi bir somut olaya dayanmayan cahilce bir kafadan çıktığı apaçık belli olan haberin, şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımızın ödün vermez siyasi duruşu nedeniyle son derece rahatsız olan talihsizlerin içine düştüğü telaşın sonucu olarak sipariş edildiği ortadadır.

Önce Belediye Başkanımıza adeta yapışmış MHP dışındaki bazı siyasi kişiler, başkanımızla ilçe teşkilatımızın arasını açmak istemişler, ancak başarılı olamamışlardır. Daha sonra il teşkilatımızla aynı durum yaratılmak istenmiş, ondan da sonuç alamamışlardır. Nihayet, mevcut ilçe başkanının karşısına aday aramaya koyulmuşlardır. Partimizin dışındaki çevrelerin teşkilatımızın işlerine müdahil olmaya çalışmaları, siyasi etik açısından uygun değildir. Bu tür çabaların teşkilatımızda karşılık bulması imkansızdır.

MHP Akçakoca İlçe Teşkilatı’nın göreve geldiğinden bu yana tüm seçimlerdeki başarıları, giderek artan oyları herkesçe bilinmektedir ve ilçe seçim kurulunda tescillidir.

MHP’nin üstlendiği dürüst siyaset anlayışının, birilerinin ahengini bozduğunu düşünmekteyiz. Hemen hatırlatmak isterim ki; MHP’liler siyaseti Türk milletinin yüksek menfaati için yapmaktadır. Siyasi görevlerimiz asla şahsi çıkarlarımıza alet edilmemekle birlikte, Aziz Türk Milleti’nin bekası, geleceği, birlik ve bütünlüğü, ülkemizin ileri seviyelere ulaşması içindir. MHP’liler olarak ülkeye hizmeti şerefli bir görev olarak görmekteyiz. Bizimle büyük Türkiye ideali doğrultusunda yürümek isteyen tüm arkadaşlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır. Partimizi bizden daha iyi temsil edecek kadrolara görevimizi devretmekten de katiyen çekinmeyeceğimizi bildirmek isteriz. Gerek şahsım gerekse yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım, Akçakoca’da onurlu bir geçmişe sahip ailelerden gelmekte, yürekleri vatan ve millete hizmet etme aşkıyla tutuşmaktadır.

Kararlı duruşumuz karşısında bazı çevrelerin ahenkleri bozulmuş olabilir. Bunu gayet iyi anlamaktayız, ancak onlar için yapacak bir şeyimiz de yoktur. Tüm bu senaryoyu hazırlayanlar; MHP’nin başarısını, itibarını, siyasi misyonunu baltalama amacını taşımaktadır.

Kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz.

MUSTAFA ÖZENSEL

MHP AKÇAKOCA İLÇE BAŞKANI

Yorumlar

Yorumlar
Cüneytin havalarından dolayı bir rüzgar yakalandı ama bu böyle ilelebet gidecek anlamına gelmez.İsraf başladı şeffaflık bitti.Bizim 3.5 trilyona gemicik neyimize.Hani para yoktu neden suya YÜZDE ELLİ ZAM yapıldı bunun bir açıklaması vardır değil mi.Daha mı öyle caddelere taş döşemekle olmaz.Zamanı gelince vatandaş hesabı sorar.